11_original

30.oktobrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notika svinīgais pasākums, kura laikā tika sveikti akcijas “Manas 100 brīvprātīgā darba stundas Latvijai” aktīvākie brīvprātīgie. Akcijas ietvaros Latvijas iedzīvotāji tika aicināti veikt brīvprātīgo darbu vismaz 100 stundu apjomā kā dāvanu Latvijas valsts simtgadei.

Daugavpili pārstāvēja 3 jaunieši, kuri kopumā nostrādājuši 407 brīvprātīgā darba stundas. Brīvprātīgo darbu veica galvenokārt Jaunatnes nodaļas un Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes nodaļas rīkotajos pasākumos.

Diāna Breidaka ir nostrādājusi 157 stundas. Diāna atzina, ka katrs paveiktais darbs, katra nostrādātā brīvprātīgā darba stunda ir lieliska pieredze, tāpēc arī turpmāk viņa vēlas turpināt veikt brīvprātīgo darbu.

Ņikita Aleksejevs nostrādājis 106 brīvprātīgā darba stundas. Ikdienā darbojas kā brīvprātīgais biedrībā “Asmu Latgalīts”, Jaunatnes nodaļas organizētajos pasākumos un biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” pasākumos.

Evita Maliņa nostrādājusi 144 brīvprātīgā darba stundas. Paveiktais darbs Evitai sniedza lielisku pieredzi un jaunas zināšanas, līdz ar to viņa arī turpmāk vēlas veikt brīvprātīgo darbu. Evita norāda, ka šis pasākums sniedza iespēju satikt aktīvus cilvēkus no visas Latvijas, viņa lepojas, ka Latvijas valsts iedzīvotāji ir gatavi veltīt savu brīvo laiku, pavadot to kādā brīvprātīgo darbā, un ir aktīvi un atsaucīgi.

Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļas vadītāja Gunita Vanaga saņēma saldu pateicības balvu par aktīvu dalību projektā “Manas 100 brīvprātīgā darba stundas Latvijai” un nostrādātajām 819 brīvprātīgā darba stundām.

Ir patiess prieks par Daugavpils jauniešiem, par viņu nesavtīgo darbu un atdevi. Vēlam veiksmi arī turpmākajā brīvprātīgā darba norisē.

 

Informāciju sagatavoja:

Jaunatnes nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste

Gunta Jerlikova

jaunatne@daugavpils.lv