Tu esi aktīvs? Labi orientējies pilsētā, gribi jautri un lietderīgi pavadīt laiku? Iepazīsties ar jaunatnes un labdarības organizācijām pilsētā! Izveido komandu no 4-5 cilvēkiem un piedalies  pasākumā „Running city - Daugavpils 2012” 25.maijā (no 15:00 līdz 18:00 )

Kas nepieciešams, lai piedalītos?
Lai piedalītos pasākumā jāizveido komanda no 4-5 cilvēkiem un jāreģistrējas līdz 18.maijam jebkurā no šīm vietnēm www.gorod.lvwww.grani.lv vai www.odinvita.lv, jo tās visas ir saistītas ar

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dExISDR0R19CM3hvYkpoX1U0alFCY3c6MQ

Dalības maksa  – 2,00 LVL (divi lati ) no komandas – tiek iemaksāta pirms starta 25.05 pasākuma sākumā, kur komandas apstiprina savu reģistrāciju un saņem pilsētas karti, uz kuras ir atzīmētas jaunatnes un labdarības organizācijas.

Kā notiek spēle?
Komanda sastāda maršrutu un veic to pēc izvēles: kājām vai ar sabiedrisko/personisko transportu. Katrā „punktā” vajadzēs izpildīt nelielu uzdevumu, lai saņemtu punktus un turpmākos norādījumus. Jo vairāk „punktu” apmeklēs komanda, jo vairāk punktu un norādījumu tā saņems. Spēle turpinās apmēram 3 stundas. Tiek vērtēts komandas ātrums. 


Ko jūs iegūsiet?
Jūs varēsiet pastaigāties pa pilsētu, jautri pavadīt laiku, iepazīties ar jaunatnes un labdarības organizāciju ikdienas darbu. Iespējams, jūs izvēlēsieties organizāciju, kurai vēlaties palīdzēt. Uzvarētāji tiks apbalvoti ar kausiem, diplomiem un T-krekliem ar pasākuma simbolu.

 

Papildinformācijai:

Aleksejs Suško (26039891)

Nataļja Demjaņenko (26896280)