Stds_jd.lv_original

Neskatoties uz to, ka pieaugušo izlases komanda „atpūtās” pēc dalības deju izrādē, mūsu jaunie sportisti cītīgi gatavojas Atklātajam Latvijas čempionātam. Pēdējās janvāra brīvdienās mūsu bērnu komanda „Monster High” veiksmīgi uzstājās starptautiskajā konkursā-festivālā „SNIEGA VIRTULIS”, kas notika Daugavpilī. Konkursā piedalījās deju kolektīvi no Latvijas un Lietuvas, un kategorijā Dance Show mūsu audzēkņi ieņēma 2.vietu, zaudējot tikai patiesi spilgtajam un krāsainajam deju priekšnesumam „Japāna”. Paldies par labu darbu mūsu horeogrāfam un trenerim Irīnai Vasiļonokai.

Mūsdienu dejas Daugavpilī kļuva uz līmeni jaunākas – jaunie dejotāji gatavojas jaunām uzvarām!

  

Svētdien divas mūsu komandas no Rēzeknes filiāles piedalījās reitinga turnīrā „ZIEMAS KAUSS 2014”. Mūsu deju studiju pārstāvēja iesācēji un Rēzeknes junioru atlases komanda „HEROES”. Dejotāji piedalījās gan individuālās kategorijās, gan kā komanda kategorijā Mazā grupa. Iesācēju grupā mūsu dejotāji ieguva 1.vietu, bet kopēja reitingā ieņēma 4.pozīciju, kas, protams, ir liela panākums iesācēju komandai un trenera Liānas Merņakas lieliskā darba rādītājs.

 

 Juniori no komandas „HEROES” finālā zaudēja tikai līdējiem no deju studijas „Kaprīze”, bet tā bija viņu pirmā uzstāšanās jaunajā sezonā ar jauno deju programmu, bet pretiniekiem tas jau bija trešais uzvaras turnīrs. Mūsu audzēkņi lieliski turējās – košs imidžs un kopīgs mērķtiecīgs darbs ir jauno „varoņu” veiksmes noslēpums! Individuālās kategorijās audzēkņiem vēl trūkst meistarības un pieredzes, tomēr arī tas netraucēja STOPTIME jauniem sportistiem dejot finālā, kaut arī šoreiz tie palika bez godalgotām vietām.

  

Tātad deju sezona iet pilnā sparā, priekšā vēl nozīmīgas un lielas sacensības, un mūsu dejotājiem cītīgi jāgatavojas, lai cienīgi pārstāvētu Daugavpili, Rēzekni un Latviju starptautiskos turnīros! Lai veicas!!