Stds_jd.lv3_original

Jaunā sezona deju studijai STOPTIME sākās ļoti aktīvi – dejotāji no Daugavpils un Rēzeknes gandrīz nepamanīja, ka pagāja pirmie 5 mēneši!! Deju notikumi, braucieni uz sacensībām un turnīriem, dalība projektos, kas saistīti ar deju apmācībām un radošu augšanu, kā arī dalīšanās pieredzē ar dejotājiem no citām valstīm padarīja šo deju sezonu košu un neaizmirstamu!

Daudz informācijas, daudz jaunu emociju un pārdzīvojumu, jaunā pieredze un neatkārtojamas izjūtas pēc deju pirmizrādes „Pīter Pena piedzīvojumi”!


Gatavošanās jaunai sezonai sākās jau iepriekš, uzreiz pēc vasaras deju nometnes mūsu audzēkņiem no Daugavpils un Rēzeknes – mūsu komanda uzrakstīja 2 projektus uz konkursiem Rēzeknē, un lūk arī rezultāts – abi projekti tika atbalstīti, un mēs ieguvām līdzfinansējumu deju meistarklasēm un bērnu izrādei „Pītera Pena piedzīvojumi”. Deju studija STOPTIME jau sen cieši sadarbojas ar Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes departamentu, bet pēdējā gada laikā STOPTIME ir veiksmīgi realizējis arī dažādus projektus, ko atbalstīja Jēkabpils, Krāslavas un Rēzeknes pašvaldības.


Oktobrī notika deju turnīrs „STREETBEAT CHALLENGE” Daugavpilī, uz kuru tika ielūgti dejotāji no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas, bet Rēzeknē norisinājās projekts „Izkustini sevi!”, kura laikā dejotāji no Rēzeknes, Balviem un Maltas varēja iegūt daudz jaunas informācijas no profesionāliem pasniedzējiem no Lietuvas un Baltkrievijas.

Mūsu audzēkņi lieliski uzstājās ne vien turnīros, kas tika organizēti Latvijas līmenī, bet arī cienīgi pārstāvēja Daugavpili un Latviju divos starptautiskajos turnīros Polijā. Tāpat STOPTIME izlases komanda kārtējo reizi atgriezās no Rīgas ar uzvaru, trešo reizi pēc kārtas kļūstot par uzvarētājiem prestižā turnīrā RĪGAS DOMES KAUSS 2013!

Mūsdienu deja Daugavpilī un Rēzeknē attīstās un mūsu audzēkņi rāda lieliskus rezultātus konkursos un festivālos!


Tomēr pats galvenais šogad ir tas, ka esam spēruši jaunu soli uz priekšu – esam ķērušies pie pirmās pilnvērtīgās deju izrādes veidošanas! Tas bija pavisam jauns un mums nezināms eksperiments. Pēc divu mēnešu darba Rēzeknē Latgales vēstniecībā „GORS” notika „Pītera Pena piedzīvojumi” pirmizrāde, bet jau janvārī mēs veiksmīgi to piedāvājām skatītājiem Daugavpilī. Protams, šādu izrādi iz ļoti grūti celt saviem spēkiem, tāpēc mēs pateicamies Rēzeknes pašvaldības aģentūrai „Rēzeknes Kultūras un Tūrisma Centrs”, kas atbalstīja mūsu izrādi līdzfinansējot un sniedz mums iespēju strādāt labos apstākļos un risināt jautājumus saistītus ar transportu. Tāpat liels paldies Daugavpils Kultūras pils administrācijai un Skaņas un gaismas iekārtu veikalam MUZZPRO.LV par palīdzību un tehnisko atbalstu!