Ikviens skolēns, darba vai prakses meklētājs, students vai brīvprātīgais, interesents, kurš meklē iespēju jautri un interesanti pavadīt laiku, 20. un 21. aprīlī tiek aicināts apmeklēt nozīmīgāko gada izglītības pasākumu Daugavpilī – IZSTĀDI „IZGLĪTĪBAS IESPĒJAS 2012”, kura notiks kinoteātra „Renesanse” telpās.

 

Izstādē būs iespējams uzzināt par augstāko, profesionālo, neformālo un papildu izglītību, karjeras izaugsmes iespējam, uzņemšanas noteikumiem izglītības iestādēs, izvēlēties sev vispiemērotāko izglītības ceļu. Visa informācija kā kļūt par kūģa vadīšanas, aviācijas, jūrisprudences, restorāna vadības, loģistikas, bankas, inženierzītātnes, vides un web dizaina, uzņēmējdarbības, tūrisma, vizažista, frīziera, viesnīcas pakalpojumu, datorziņības, robežapsardzes, būvniecības, veselības aprūpes, lauksaimniecības speciālistiem.

Izstādē strādājošie apmācības centri palīdzēs tās apmeklētājiem atklāt valodas daudzveidības pasauli vai biznesa vadības talantus, paplašināt redzesloku, iegūstot izglītību ārzemēs vai atpūšoties labākajos Lielbritānijas, ASV, Maltas, Jūrmalas vasaras nometnēs  un kļūt par kreatīvi radoši domājošiem pielietojot modernas tehnoloģijas dzīvē, kā arī piedāvās uzzināt  paaugstināšanas un pārkvalifikācijas iespējas pieaugušajiem.

Izstādē nevalstiskās organizācijas (NVO) un informācijas centri piedāvās prakses un brīvprātīga darba vietas, lai Daugavpilieši varētu piedalīties savas pilsētas sabiedriskajā dzīvē. Jaunieši varēs uzzināt par dalības un savas idejas realizācijas iespējām ES projektu ietvaros, līdz ar to attīstīt savas prasmes, saņemt pieredzi strādājot komandā, jautri pavadīt laiku un atrast jaunus draugus.

Izstādes ietvaros pirmoreiz ar sevi iepazīstinās grāmatu izdevniecības un tirdzniecības organizācijas, informējot iedzīvotājus ar jaunumiem izglītības grāmatu pasaulē. Lasīt mīlētājiem būs iespēja iepazīties ar oriģināliem un vērtīgiem grāmatu eksemplāriem un mācību līdzekļiem, kā arī iegādāties grāmatas par ļoti draudzīgām cenām.

Tāpat izstādes ietvaros būs iespējams aplūkot un izzināt  laboratorijas iekārtas, dažādas analītiskas ierīces, laboratorijas trauki u.c. darba materiālus, kā arī skolas mācību iekārtas, modeļus, mulāžus vispārizglītojošo skolu fizikas, ķīmijas, bioloģijas un ģeogrāfijas kabinetiem.

Izstādē ikvienu apmeklētāju gaida pārsteigumi, jautri izaicinājumi un konkursi. Nāc 20.aprīlī plkst.10:00 – 18:00 un 21.aprīlī plkst. 09:00 – 16:00 uz kinoteātri Renesanse(Vienības ielā 30, Daugavpils).

 

Izstādi organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar „Europe Direct” informācijas centru Daugavpilī.

Papildu informācijai:

Marina Terza

T: 65425114

M.T. 26526964

E-pasts: daugavpils@chamber.lv