Aiesec_logo_original

Ja vēlies iegūt starptautisku pieredzi vienā no 124 valstīm, esi students vai absolvents, kurš nav pārsniedzis 30 gadu robežu, tad līdz 6.12.2013. piesakies AISIEC praksēm (pieteikuma anketa atrodama zemāk). Tiek piedāvātas divas programmas- Global Citzen un Global Talent.

Global Citizen programma ilgst 6 – 8 nedēļas. Tā piedāvā brīvprātīgo darbu un iespēju piedalīties dažādos sociālos projektos par tādām globālām tēmām, kā veselība, vide, ekonomiskā attīstība, izglītība, kultūra un citi. ideju attīstīšanu. Tā ir iespēja padarīt sabiedrību labāku! Tā kā termiņš nav pārāk ilgs, šo praksi var viegli apvienot ar augstskolas studijām. Tu uzlabosi savas valodu prasmes, iepazīsi citas kultūras, uzzināsi daudz jauna par sevi, iegūsi jaunus draugus un paceļosi! Ik gadu šo iespēju izmanto vairāk kā 20 000 jauniešu, kāpēc gan nekļūt par vienu no viņiem?
Global Talent programma ilgst 6 – 18 mēnešus un piedāvā iegūt profesionālo darba pieredzi ne tikai vidēja un maza mēroga organizācijās, bet pat multinacionālos pasaules mēroga uzņēmumos. Tu spēsi savas teorētiskās zināšanas pielietot praksē tādās sfērās kā bizness un administrēšana, inženierzinātnes, IT, mārketings, izglītība un citas jomas. Programma sniedz unikālu darba pieredzi internacionālā vidē, kļūt par līderi, iegūt jaunus kontaktus un papildināt savu CV!
Pagājušajā vasarā Toms Teteris bija viens no tiem, kurš izmantoja AIESEC Global Citzen praksi, par to stāsta: ‹‹ Šo vasaru aizvadīju Rumānija, strādāju ar vidusskolēniem un vadīju viņiem dažādus apmācību ciklus. Pirmās 3 nedēļās aizvadīju vietējās kultūras iepazīšanā, kā arī gatavojos apmācībām. Projekta ietvaros izveidotais semināru plāns vidusskolniekiem par dažādām lietām, ieskaitot laika plānošanu, mērķu nospraušanu, kreativitāti un motivāciju, palīdzēja ne tikai pašiem vidusskolniekiem, bet arī mums saprast to, cik daudz mēs zinām par šīm lietām. Tajā pašā laikā mēs labi pavadījām laiku gan gatavojoties semināriem, gan vadot tos, gan arī brīvajā laikā dažādi izklaidējoties. Šī pieredze mani pašu lieliski motivēja un palīdzēja nospraust augstākus mērķus, kas man palīdz saskatīt to, kā ne tikai augt savā profesijā, bet arī to, ka varu izdarīt visu, ko vien vēlos. Tur ieguvu daudzus draugus ar kuriem es vēl esmu saticies un ir ieplānotas satikšanās tuvākā gada laikā.

Tā ir reāla iespēja- pieņem izaicinājumu! Tev ir iespēja iegūt darba pieredzi 6 no 7 kontinentiem! Pasaule turpinās arī aiz Latvijas robežām, tā ir lielāka un pieejamāka kā tev šķiet!
Lai izmantotu šo iespēju, ir jāsper pāris soļi – jāaizpilda anketa, jādemonstrē savas angļu valodas zināšanas un jāpiedalās apmācībās, bet pārējo Jūsu vietā izdarīs organizācijas biedri. Viņi palīdzēs noformēt dokumentus, CV, atrast vēlmēm un kritērijiem atbilstošu prakses vietu, komfortablu dzīvesvietu un viņi tevi sagatavos šim piedzīvojumu pilnajam ceļojumam. Tajā skaitā uzraudzīs, kā norit tava prakse, palīdzēs tev un sagaisīs tevi mājās!

Informācija: http://www.aiesec.lv/exchange.html 
Pieteikšanās: https://podio.com/webforms/5911004/461266