Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes departaments aicina jūs uz Jauniešu festivālu “Artišoks” - kreatīva, sporta un ekstrēma teritoriju!  Pasākums notiks š.g. 3. septembrī Daugavpils Centrālajā  parkā, atklāšana notiks plkst. 15.00. Festivāla princips ir ideju darbnīca: jauniešu subkultūras, NVO, kā arī sporta sekciju pārstāvji prezentēs savus sasniegumus un neformāli pastāstīs par savām  organizācijām, veidojot daiļrades enerģijas akcentus.

"Šīs festivāls ir labs Daugavpils pilsētas domes, Daugavpils jaunatnes koordinācijas padomes (DJKP) un citu jauniešu aktīvistu sadarbības  piemērs, jo svētku programma ir izstrādāta  un  nepārtraukti modernizējās  ar mūsu kopējām spēkiem" –  teica Jaunatnes departamenta vadītājs Teodors Bikovskis.

Festivāla “Artišoks” mērķis ir ne tikai jaunatnes viedokļu un ideju platformas nodrošināšana, bet arī īpašās draudzīgās festivāla atmosfēras veidošana , kad var dzirdēt neparasto mūziku un saredzēt neparastus cilvēkus. – turpina Bikovskis. - Mēs ceram, ka Centrālais parks patiešam atdzīvināsies. Sporta turnīri, muzikālie priekšnesumi, neparastās perfomances, chill-out zona, atrakcijas bērniem, uguns šovs u.c.  Tādu aktīvo teritoriju būs ap divdesmit. Plānojām, ka kopā ar vairāk nekā 200 dalībniekiem  svētkus varēs apmeklēt aptuveni 3000 skatītāju”.

"Ikviens šeit varēs atrast savai dvēselei patīkamas lietas un izmēģināt sevi jaunās lomās: kļūst par mākslinieku, breikeru, jogu, mūziķu, viduslaiku bruņinieku, skeitbordistu vai klinšu alpīnistu. Vārdu sākot, aktivizēt  festivālā “Artišoks” pozitīvo enerģiju. Taču galvenā mūsu dāvana pilsētniekiem būs pazīstama mūziķa Jāņa Stibeļa (Jay Stever) koncerts,  - papildina Jaunatnes departamenta speciāliste Marjana Ivanova-Jevsejeva. – Jau tagad var teikt, ka šis festivāls neiekļausies standarta rāmjos, jo jauniešiem nepatīk standarti. Sekojiet līdzi aktuālai informācijai portālā www.daugavpils.lv.  Piedāvājam aktīvi spriest  par pasākuma "pildījumu" arī sociālajos tīklos. Meklējiet mūs Feisbukā (Artišoks) un dalieties ar savām idejām, kā padarīt brīvdienas patiešām neaizmirstamās! ".