Movie_night_original

Jaunatnes departaments aicina jauniešus vecumā no 17 gadiem izmantot iespēju un iesaistīties projektā „Audiovizuālā darbnīca “No idejas līdz filmai””!!!

Audiovizuālā darbnīca “No idejas līdz filmai” – tas ir jauniešu  projekts, kura pamatā ir kino filmēšana Daugavpils pilsētā. Tā ir iespēja četrās dienās soli pa solim teoriju apvienot ar praksi, ielūkoties kino industrijas daudzšķautnainajās aizkulisēs!...

Tas ir projekts, kas veiksmīgi bija realizēts Rīgā, Cēsīs un citās Latvijas pilsētās.

 

Radošā darbnīca “No idejas līdz filmai” teorija (20%) un praktiskais darbs (80%) aizņem četras pilnas dienas no 9:00 līdz 21:00.

 

Darbnīcas mērķis ir interesantā un līdz šim nebijušā veidā sniegt ieguldījumu divpusējos procesos, kas veicina integrāciju.


 

Radošajā, audiovizuālajā darbnīcā “No idejas līdz filmai”  jauniešiem būs iespēja veikt scenārista, aktiera, režisora, operatora vai mākslinieka pienākumus, un ikviens varēs iemācīties ne tikai taisīt filmu, bet arī strādāt komandā, kas ir būtisks šīs industrijas aspekts.

 

Pieteikšanās projektam – LĪDZ 16.04.2012. elektroniskā veidā un e-pastu evita.luksa@daugavpils.lv , norādot vārdu, uzvārdu, vecumu, mācību iestādi, e-pastu un telefona numuru!

BRĪVO VIETU SKAITS DALĪBAI PROJEKTĀ IR IEROBEŽOTS!!!

 

Projektu izstrādājusi skaņu un video studija “Marana Productions”, kas specializējas reklāmas ražošanā un liela mēroga pasākumu producēšanā.

 

Jautājumu gadījumā, zvanīt pa t. 654-04363 vai mob.t. 27028209 (Evita Lukša – vecākā jaunatnes lietu speciāliste) vai pa e-pastu: evita.luksa@daugavpils.lv