Graffiti04_11211_original

Gaidāmā Starptautiskā ielu kultūras festivāla„URBANSTYLE 2012”ietvaros Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes departaments izsludina GRAFFITI konkursu„Street Culture in Your Eyes”(Ielu kultūra tavā skatījumā), kas ir domāts jauniešiem vecumā no 13 līdz 25 gadiem.

 

Konkursa noteikumi

Lai piedalītos konkursā, katram dalībniekam ir jāizveido skice (-es), kurā attēloti 5 ielu kultūras elementi: deja, ekstremālais sporta veids (in-line, bmx, skateboard), graffiti, RAP mūzika un DJing. Veidojot skices nav ierobežojumu, bet gan brīva pieeja, variācijas un neparasti risinājumi.

Konkursa mērķis– dot iespēju jauniešu pašizteiksmei, attēlojot ielu kultūras daudzveidību un košumu.

 

Skices var sūtīt līdz 8.maijam skanētas elektroniskā veidā uz e-pastu:urbanstyle2009@inbox.lv, vai iesniegt personīgi Jaunatnes departamentā.

 

Visus darbus vērtēs pārstāvji no Jaunatnes departamenta un Sabiedrisko attīstību nodaļas, kā arī pārstāvji no biedrības „Tempart” un biedrības „STOPTIME Dance Studio”.Uzvarētāji kopā ar profesionāliem māksliniekiem realizēs lielformāta kompozīciju ar krāsu baloniem12.maijā festivāla „URBANSTYLE 2012” laikā.

Lai piedalītos konkursā, kopā ar saviem radošajiem darbiem jāiesūta informācija par sevi:

- vārds, uzvārds;

- pilsēta;

- mācību iestāde;

- vecums.

 

Uzdrošinies un pamēģini!!!


Būs jautājumi - raksti vai zvani!!