Urban_style_by_valvett_original

Pavasara saule ir klāt un ir izkusis pēdējais sniegs pilsētas parkā, tiek kārtoti celiņi un zālājs, kā arī drīzumā sāksies pilsētas skeitparka renovācijas darbi. Un tas viss liecina par to, ka tradicionālā vasara sezonas atklāšana  notiks laikus!

Gatavošanās jau tradicionālajam mūsu pilsētā Starptautiskajam ielu kultūras festivālam „URBANSTYLE 2012” norit pilnā sparā. Šogad festivāls notiks 5. maijā, un to organizē Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes departaments sadarbībā ar STOPTIME Dance Studio, tāpēc ar pārliecinātību var teikt, ka visus ielu subkultūras cienītājus gaidīs īsti svētki!

Festivāla laikā Daugavpils skeitparka teritorijā notiks sacensības ekstremālajos sporta veidos, deju šovos un deju komandu hip-hop un breakdance battle, kā arī graffiti festivāls un  RAM mūzikas izpildītāju uzstāšanās. Ielūgumi uz dalību festivālā ir izsūtīti Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Igaunijas komandām. Tāpat uz festivālu ir aicināti tiesneši no Eiropas, kas ne vien vērtēs festivāla dalībnieku līmeni un prasmes, bet arī sniegs apmācības klases mūsu pilsētas jauniešiem.

Mūsu pilsētā festivāls „URNANSTYLE 2012” noritēs jau ceturto reizi, pirmo reizi tas tika organizēts 2009.gadā, kad par pasākuma iniciatoru un organizatoru uzstājās Daugavpils DJ School un STOPTIME Dance Studio. Savukārt, sākot ar 2010. gadu, festivāls notika ar Jaunatnes lietu nodaļas un Kultūras pārvaldes atbalstu, bet šogad to organizē Jaunatnes departaments.

Ielu kultūras festivāls „URBANSTYLE 2012” – tie ir svētki ne vien aktīvai jaunatnei, bet arī mūsu pilsētas brends, ko pazīst jaunieši ne vien Latvijā, bet arī Baltijā! Ceram, ka ar kopīgiem spēkiem mūsu festivāla līmenis sasniegs Eiropas līmeni, kas būs par labāko pierādījumu tam, ka Daugavpils pretrunā visām prognozēm – jauniešu pilsēta!

 

Vecākā jaunatnes lietu speciāliste Evita Lukša.