Jaunatnes_starptautisko_programmu_agentura_logo_original


Aicinām Latgales reģiona jauniešus un pašvaldību pārstāvjus pieteikties apmācībām par aktīvu līdzdalību pašvaldības darbā, kuras notiks 12.-14. aprīlī, viesnīcā „Dinaburg” Daugavpilī. Apmācību mērķis ir veicināt jauniešu un pašvaldību pārstāvju izpratni par aktīvu līdzdalību pašvaldības darbā, lai uzlabotu dzīves kvalitāti Latgales reģionā. Apmācību programmaPieteikšanās: līdz 3. aprīlim!

Dalībnieku profils: 
1.Latgales reģiona jaunieši vecumā no 16 līdz 25 gadiem. Dalībnieku atlasē priekšroka tiks dota jauniešiem, kuriem ir ideja, kā uzlabot savu dzīvi pašvaldībā.
2.Pašvaldību darbinieki, kuru tiešais darbs nav saistīts ar jauniešiem - domes deputāti, sabiedrisko attiecību speciālisti, attīstības daļas darbinieki, pagastu pārvalžu darbinieki un citi pašvaldības administrācijas pārstāvji. Apmācību mērķa grupa šoreiz NAV pašvaldību jaunatnes lietu speciālisti un jaunatnes darbinieki. 

Aicinājums jauniešiem
Latgales jaunieti, Tev ir ideja, kā uzlabot savu dzīvi vietējā pašvaldībā?

Tu vēlies satikt Latgales reģiona pašvaldības pārstāvjus un apspriest sev svarīgus jautājumus? Vēlies uzzināt, kā labāk paust savas idejas pašvaldībai un izprast aktīvas līdzdalības veidus un iespējas? Vēlies sniegt SAVU ieguldījumu vietējā sabiedrībā? Ja atbildēji ar “jā” uz kaut vienu šiem jautājumiem, piesakies neformālās izglītības apmācībām par aktīvu līdzdalību pašvaldības darbā Latgales reģionā.

Piedaloties apmācībās, Tev būs iespēja mācīties citādi un:
• iepazīt un dalīties pieredzē ar citiem jauniešiem un pašvaldības pārstāvjiem no Latgales reģiona;
• gūt izpratni par aktīvu līdzdalību pašvaldības darbā;
• izprast pašvaldības un jauniešu vēlmes un iespējas;
• veicināt jauniešu un pašvaldību savstarpējo komunikāciju, noskaidrojot efektīvākos informācijas kanālus;
• apzināt jauniešu un pašvaldību ieguvumus, ko sniedz aktīva līdzdalība;
• gūt jaunu pieredzi, kontaktus un idejas sadarbībai!
 
Aicinājums pašvaldību pārstāvjiem 
Vēlaties veidot jauniešiem draudzīgu pašvaldību?

Jūs vēlaties satikt Latgales reģiona jauniešus un iesaistīt viņus pašvaldībai svarīgu jautājumu apspriešanā? Vēlaties uzzināt, kas jauniešiem ir svarīgi, kāds ir viņu redzējums uz pašvaldībā notiekošo? Vēlaties uzzināt par veiksmīgākiem informācijas kanāliem sadarbībā ar jauniešiem un izprast aktīvas līdzdalības formas un metodes? Ja atbildējāt ar “jā” uz kaut vienu šiem jautājumiem, piesakieties neformālās izglītības apmācībām par aktīvu līdzdalību pašvaldības darbā Latgales reģionā.

Piedaloties apmācībās, Jums būs iespēja mācīties citādi un:
• iepazīt un dalīties pieredzē ar jauniešiem un citiem pašvaldības pārstāvjiem no Latgales reģiona;
• gūt izpratni par aktīvu līdzdalību pašvaldības darbā;
• izprast pašvaldības un jauniešu vēlmes un iespējas;
• veicināt pašvaldības un jauniešu savstarpējo komunikāciju, noskaidrojot efektīvākos informācijas kanālus;
• apzināt pašvaldības un jauniešu ieguvumus, ko sniedz aktīva līdzdalība;
• gūt jaunu pieredzi, kontaktus un idejas sadarbībai!

Dalība apmācībās ir bez maksas. Dalībniekiem tiks nodrošinātas naktsmājas, ēdināšana un apmācību materiāli. Pašiem būs jāparūpējas par nokļūšanu līdz apmācību norises vietai – viesnīcai „Dinaburg” (http://www.hoteldinaburg.lv/). 

Apmācības vadīs: Māris Grāvis un Rinalds Rudzītis.

Apmācību noslēgumā dalībniekiem tiks izsniegts apliecinājums par dalību apmācībās. 

Lai pieteiktos apmācībām, aizpildiet pieteikuma anketu un atsūtiet to uz e-pasta adresi daina.krivina@gmail.com līdz 2013. gada 3. aprīlim.

Vietu skaits ir ierobežots – 22 dalībnieki (11 jaunieši, 11 pašvaldības darbinieki). Informāciju par to, vai esiet apstiprināti dalībai apmācībās, personīgi saņemsiet 5. aprīlī. 

Jautājumu gadījumā, lūdzu, zvaniet vai rakstiet:

Daina Kriviņa 
Latgales apmācību koordinatore
Tālr.: +371 29354884
E-pasts: daina.krivina@gmail.com

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrību „Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros.