Sp%c4%93le_izsp%c4%93l%c4%93_daugavpili-min_original Jaunieši piedaloties, Daugavpils valstspilsētas pašvaldības jauniešu iniciatīvu projektu konkursā “Kopā radām Daugavpili”, izveidoja spēli “Izspēlē Daugavpili!”.
Jauniešu iniciatīvu centrā(Raiņa ielā 69), jaunieši spēlē spēli “Izspēlē Daugavpili!”. Tā ir lieliska iespēja jautri pavadīt laiku ar citiem jauniešiem un dalīties ar iespaidiem par atpūtas vietām. Spēlē ir attēlotas Daugavpils pilsētas jauniešu pulcēšanās vietas, kuras paši jaunieši norādīja. Spēles pamatā ir galda spēles “Cirks” pamatprincips. Spēles dalībnieki pārvietojas pa laukumiem, izmantojot metamo kauliņu. Kustības virziens ir atkarīgas no vietas specifikas, uz kura laukuma ir uzkāpis dalībnieks.
Nonākot laukumā – kafejnīca “Nekomimi”, dalībnieks satiekas ar draugiem pie garšīga kokteiļa dzēriena un tikot izceptas karstmaizītes, un dodas uz Daugavpils Olimpiskā centra peldbaseinu.
•Laukumā –pastaigājoties par prominādi, jaunietis nolemj sasildīties un dodas iedzert piparmētru tēju kafejnīcā “LUNA”.
Nonākot laukumā – “Daugavpils cietokšņa vaļņi”, apskatot lielgabalu, jaunietis dodas nofotografēties pie objekta“Nikolaja vārti”.
Uz tikšanos,3.martā plkst. 16:00, Jauniešu iniciatīvu centrā(Raiņa ielā 69), un kopīgi spēlēsim spēli “Izspēlē Daugavpili!”.
Pievienojies mums!

Informāciju sagatavoja:

Jaunatnes darbinieks

Gunita Vanaga

+371 20231327