A%c5%a1%c4%81s_darba_intervijas_original

Lai palīdzētu jauniešiem – darba meklētājiem, kas vēlas veidot un attīstīt savu karjeru tieši klientu atbalsta jomā, kā arī lai atbalstītu uzņēmumus, kuri atrodas jaunu, enerģisku un motivētu papildspēku meklējumos, sociālais uzņēmums un jauniešu iespēju platforma “Visas Iespējas” organizē bezmaksas pasākumu “Ašās darba intervijas”. Pasākums norisināsies 26. oktobrī tiešsaistē, tāpēc līdz 16. oktobrim dalībai aicināts pieteikties ikviens darba meklētājs vecumā no 18 līdz 35 gadiem!

Mūsdienu informācijas un digitālo tehnoloģiju straujā attīstība ir pavērusi virkni jaunu iespēju un strukturālu izaicinājumu dažādās profesionālās darbības jomās, tostarp klientu atbalsta jomā. Gan kompānijām, gan darba ņēmējiem ir radusies nepieciešamība no jauna pielāgoties mainīgajiem apstākļiem darbam attālinātā vai hibrīdformātā. Dalība šajā pasākumā sniedz iespēju vēlreiz pārliecināties, ka atrašanās vietai nav nozīmes, nepieciešams tikai atvērts prāts un gribasspēks, lai spētu īstenot savas personības potenciālu profesionālās karjeras ceļā.

“Klientu atbalsts mūsdienās ir ārkārtīgi plašs koncepts un ietver vairākus virzienus, kas nereti var šķist mulsinoši. Pasākuma galvenā vērtība ir brīvais un atvērtais formāts, kas ļauj katram jaunietim ne tikai pieteikties darbā konkrētā kompānijā, bet arī nodibināt personīgu saikni ar cilvēkiem no šīm kompānijām un izpētīt šo darba iespēju lauku, lai nonāktu pie sava dzīves aicinājuma.  Mēs ceram, ka jaunieši izmantos šo iespēju un atradīs sev piemērotāko darbu tieši caur šādu "Ašo interviju" formātu!", stāsta platformas “Visas Iespējas” izveidotājs Gustavs Mārtiņš Upmanis.

Pasākuma koncepts ir veidots tā, lai tas būtu vienkārši izprotams un lietojams ikvienam interviju dalībniekam. Pieslēdzoties platformai, darba meklētājam būs iespēja īsu interviju veidā satikt dažādu uzņēmumu pārstāvjus, kas atlasīti, balstoties uz “Visas Iespējas” komandas izveidoto algoritma sistēmu, ņemot vērā gan darba meklētāju, gan darba devēju intereses. Katra intervija ilgs tikai piecas minūtes, lai neformālā gaisotnē gūtu abpusēju pirmo iespaidu, veidotu atvērtu dialogu un noskaidrotu sev interesējošas lietas.

Intervijas norisināsies digitālā vidē platformā Gathertown. Ieinteresētajiem darba meklētājiem tiks sniegta iespēja individuāli tikties ar pārstāvjiem no tādiem uzņēmumiem kā Luminor Latvija, Circle K Latvia Business Centre, Caffeine, Allnex, Zalaris un vēl citiem.

Vairāk informācijas par pasākumu un pieteikšanos: https://ej.uz/vairak-info-mekle-te

Vairāk par “Visas Iespējas”: https://visasiespejas.lv/

Papildus informācijai:

Visas Iespējas projektu vadītājs Matīss Andersons,

Tel. nr.: +371 28227605

E-pasts: info@visasiespejas.lv