Bez_nosaukuma_original

2022.gada 22.jūlijā notika aktivitāte Pārgājiens ar pievienoto vērtību” projekta “Dialogs Daugavpils attīstībai” (NR.2020-3-LV02-KA347003684) ietvaros, kuras mērķis bija saliedēt jauniešus un veicināt jauniešu iesaisti diskusijās par darbu ar jaunatni saistītām tēmām un līdzdalību.

Jaunieši devās izglītojošā un iedvesmojošā pārgājienā, kur iesaistījās dažādās saliedēšanas aktivitātēs – fiziskās aktivitātes, ēst gatavošana, talka. Kopdarbs palīdzēja jauniešiem atrast kopīgu valodu un līdzdarboties savā starpā.

Pārgājiena nobeigumā bija plānota tikšanās ar NVO pārstāvjiem, kā arī jauniešiem bija iespēja iepazīties ar “Alpaku salas” īpašniekiem, kuri dalījās pieredzē un izstāstīja, kā viņi nolēma atteikties no darba un dzīves pilsētas centrā, lai aizbrauktu uz laukiem un sāktu nodarboties ar sev tīkamu un nomierinošu darbu – ar alpakām.

Dialoga laikā ar jauniešiem tika diskutēts par prasmju, spēju un zināšanu nozīmi, par to, ka izmaiņas un risks ir atslēga veiksmei. Pārgājiena dalībnieki dalījās savās idejās apkaimju attīstībai.

“Alpaku salu” īpašnieku dzīves ceļš ir pierādījums, ka jebkurā vecumā var mainīt savu dzīvi un mainīt lietu būtību. Iedvesmotie jaunieši ir Daugavpils un Augšdaugavas novada attīstības dzinējspēks.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas izglītības pārvaldes  

Jaunatnes lietu speciāliste

Iveta Bitte