Bez_nosaukumaee_original

Piecas nedēļas nogales SSE Riga norisināsies ikgadējā Jauno līderu akadēmija / Future Leaders Academy. Aicināti pieteikties jaunieši vecumā no 18 līdz 27 gadiem.

Programmas norises laikā ir paredzēts tikties un diskutēt ar Latvijas labākajiem žurnālistiem, politiķiem, biznesa un sabiedrības līderiem. Projektu ar savu līdzdalību katru gadu atbalsta Latvijas Valsts prezidents Egils Levits, kā arī Valdis Zatlers.

Ja Tevi interesē politika, ja saisti savu nākotni ar Latvijas un pasaules attīstību, gribi iepazīties ar līdzīgi domājošiem jauniešiem un ekspertiem, kā arī esi gatavs pilnveidot savas līderības un komunikācijas prasmes – piesakies!

"Jauno līderu akadēmija 2022 / Future Leaders Academy 2022" norisināsies piecas nedēļas nogales septembrī un oktobrī. Apmācības būs saistītas gan ar Latvijas un pasaules problēmu padziļinātu izzināšanu, gan ar līderības un komunikāciju prasmju attīstību. Programma sniegs dalībniekiem iespēju pilnveidot savu profesionālo kontaktu tīklu.

Programmas norises vieta ir Stockholm School of Economics in Riga (SSE Riga), Strēlnieku ielā 4a, Rīgā.

Darba valoda ir latviešu ar atsevišķām lekcijām angļu valodā. Dalība jauniešiem ir bezmaksas (dalībnieku piedalīšanos programmā apmaksā Zviedrijas vēstniecība Latvijā ar Zviedru institūta atbalstu).

 "Jauno līderu akadēmija 2022 / Future Leaders Academy 2022" norises datumi (dalībniekiem obligāti ir jābūt pieejamiem visos datumos):

  • 09.-11. septembris;
  • 16.-18. septembris;
  • 30.-02. septembris/oktobris;
  • 07.-09. oktobris;
  • 21.-23. oktobris.


Norises laiki:

  • Piektdienā: no plkst. 17:30 līdz 21:00;
  • Sestdienās: no plkst. 10:00 līdz 17:00;
  • Svētdienās: no plkst. 10:00 līdz 15:00.


Dalībai programmā tiks izvēlēti 15-20 Latvijā dzīvojoši jaunieši (18-27.gadi). Dalībniekiem no Latvijas reģioniem tiks kompensēti arī transporta izdevumi un nodrošināta viesnīca Rīgā.

Pieteikties dalībai programmā var līdz 2022. gada 1. augustam. 

Atbilde par dalību tiks sniegta augusta vidū.  Pieteikumam obligāti ir jāpievieno motivācijas video (maksimālais garums 2 minūtes).

Pieteikuma anketa šeit