11_original

No 1. līdz 31. oktobrim Latvijas pilsētās jau tradicionāli  norisināsiesManhetenas starptautiskais īsfilmu festivāls, kura fināla programmā tiek iekļautas 10 īsfilmas no visas pasaules. Katrā valstī ikviens skatītājs kļūst par žūrijas locekli un izvēlas labāko filmu pēc saviem ieskatiem. Par godu festivāla 10 gadu jubilejai Latvijā tiek organizēts Jauniešu kino konkurss.

 

Visi jaunieši vecumā līdz 25 gadiem tiek aicināti piedalīties īsfilmu konkursā “12012022” un kopā ar Manhetenas īsfilmu festivāla 2022 programmu parādīt savu darbu uz Latvijas kino ekrāniem! Lai piedalītos, vienkārši jānofilmē sava īsfilma ne garāka par 3 minūtem, līdz 31. augustam jānosūta uz taisamkino@gmail.com un jāsagaida konkursa rezultāti! Labākās Latvijas jauniešu īsfilmas tiks demonstrētas visā Latvijā pirms "Manhattan Short" programmas katrā no festivāla seansiem.

 

Latvijas jauniešu īsfilmu konkursa žūrijā būs filmu nozares profesionāļu grupa, tāpēc pat tiem jauniešiem, kuri konkursā neuzvarēs, tā būs iespēja parādīt savus darbus kino profesionāļiem. Turklāt 4. oktobrī visi konkursa dalībnieki tiks aicināti uz kinoteātri "KSuns" uz īpašu seansu, lai noskatītos savas īsfilmas un "Manhattan Short 2022" programmu, kā arī kopā ar žūriju pārrunātu paveiktā darba rezultātus.

 

Cik garai jābūt filmai? - līdz 3 minūtēm.

Kāda tēma? - "12012022".

Vecuma ierobežojumi? - līdz 25 gadiem.

Kur sūtīt? - uz taisamkino@gmail.com.

Kāds ir iesūtīšanas termiņš? - 31. augusts.

 

Lai saņemtu papildu informāciju un uzdotu interesējošos jautājumus, aicinām uz tikšanos ar festivāla organizatoriem Latvijā, kas notiks 13. jūlijā plkst. 20.00 Vienības nama kafejnīcā (Daugavpils, Rīgas iela 22a).


Informācija: www.vienibasnams.lv, tālr. 65427552