Img_9860_original

Vakar, 9. septembrī, noslēdzās divu dienu ideju hakatons Media Lab Radio. Mūsu izglītojošā programmā piedalījās vairāk nekā 70 skolēni, studenti un skolotāji no Daugavpils, Krāslavas, Babītes, Dagdas un Ludzas. Divās hakatona dienās mentori no Latvijas Radio, karjeras attīstības programmas Start Strong, izglītības organizācijas IREX un Varšavas Universitātes, kā arī SMM speciālisti, marketologi un eksperti no ASV vēstniecības Rīgā novadīja vairāk nekā 10 lekcijas un darbnīcas.

15 jauniešu komandas divas dienas strādāja pie radio raidījuma prototipa un prezentēja idejas, kas ļautu ar mūzikas palīdzību aprakstīt grafisko mākslu neredzīgajiem, debatēt, izskaidrot un pārbaudīt ziņu patiesumu, atbalstīt sociālās kampaņas vērstas uz nabadzības mazināšanu reģionā, kā arī veicināt radošumu un informēt par riska situācijām un ekoloģijas aktualitātēm.

Finālam tika atlasītas trīs komandas no Daugavpils Valsts ģimnāzijas, Daugavpils 3. vidusskolas un Babītes vidusskolas.  Šīs jauniešu komandas turpinās darbu ar žurnālistiem un producentiem no Latvijas Radio, attīstīt un izmēģināt savas idejas praksē, kā arī iegūt galveno balvu – radio stacijas aprīkojumu.

Media Lab Radio organizēja LCB ASV Informācijas Centrs Daugavpilī un sabiedriskā organizācija New East. Pasākumu atbalstīja ASV vēstniecība Rīgā, Latvijas Radio, pasaules attīstības un izglītības organizācija IREX, karjeras starptautiska apmācību programma Start Strong. 

Cieņā

Media Lab programmas vadītājs, 

biedrības "New East" direktors. 

Joren Dobkiewicz
+371 2013 30 20
+371 29 549 596
facebook: Joren Dobkiewicz 
instagram: dobkewich