Img-2125-002_max_original

Divas dienas (22.un 23.jūlijā) Ventspilī norisinājās Latvijas čempionāts junioriem (U20) un jauniešiem (U18), kur Daugavpils Individuālo sporta veidu skolas vieglatlēti izcīnīja 11 medaļas.

Sacensību varonis - Etjens Beļašovs (treneris A.Domaņins) izcīnīja četras medaļas:

2.vieta 400 metru skrējiens (50.47),

1.vieta 800 metru skrējiens (1.56.64),

1.vieta 400 metru skrējiens ar barjerām (54.11),

Un 3.vieta zviedru stafetē kopā ar Ņikitu Vjuginu, Mareku Jakušonoku un Denisu Okuņevu.

Divas medaļas ir Anastasijai Kiselei (treneris A.Domaņins)

3.vieta 400 metru skrējiens (1.00.89),

2.vieta 400 metru skrējiens ar barjerām (1.07.63).

2.vieta 800 metru skrējienā Ņikitam Bogdanovam ar rezultātu 1.56.66 un 2.vieta Veronikai Majukai 3000 metru skrējienā ar rezultātu 11.43.13.

Trešo vietu ieguva Erlends Gipters 110 metru skrējienā ar rezultātu 15.38, kā arī trešo vietu ieguva Mārtiņš Konošonks augstlēkšanā 1m 80 cm.

Vēl vienu uzvaru mūsu komandai izcīnīja Viktorija Popovičeva (treneris G.Kozireva) trīssoļlēkšanā 11 m 81 cm.

01.08. un 02.08.2020 Igaunijā mūšu pieci vieglatlēti piedalīsies Latvijas izlases sastāvā Baltijas čempionātā.

Sporta pārvalde pateicas sportistiem un viņu treneriem par kolosālu darbu un lieliskiem rezultātiem!

Sekosim mūsu vieglatlētu rezultātiem arī turpmāk.