Plak%c4%81ts_du_original

26.februārī LIAA Daugavpils biznesa inkubators sadarbībā ar Daugavpils Universitāti organizē uzņēmēju iedvesmas un pieredzes pasākumu “BRUNCH AR UZŅĒMĒJIEM” uz kuru ir aicināts ikviens, kuru interesē uzņēmējdarbība.

5 fantastiski uzņēmēju pieredzes stāsti par uzņēmējdarbību. Kā noticēt savam sapnim un uzdrošināties uzņemties risku? Ar ko nāksies saskarties ikdienā, ja esi nolēmis kļūt par veiksmīgu uzņēmēju? Kādu atbalstu LIAA Daugavpils biznesa inkubators var sniegt tavas idejas attīstībai? Kā inovācijas ietekmē uzņēmējdarbību un daudzi citi jautājumi uz kuriem mūsu pieredzējušie uzņēmēji sniegs atbildes.

Pasākumā ar saviem pieredzes stāstiem dalīsies uzņēmēji no:

Zīmola “Nester Custom” dibinātājs Aleksandrs. Aleksandram pieder radošā metālmākslas darbnīca, kur tiek veidotas unikālas metāla skulptūras un interjera dizaina mēbeles.

Bērnu būvēšanas konstruktora un zīmola “Brick Maker” īpašnieks Sergejs. Sergeja uzņēmums ražo konstruktorus, kur ar spēles elementu palīdzību tiek attīsta bērna iztēle, radošās spējas, bērna telpiskā un tēlainā domāšana.

Uzņēmuma SIA “XL food” mārketinga speciālists Artjoms. Uzņēmums ražo no dabīgiem izejmateriāliem lavašus, pitas un burgeru maizītes.

Dizaina ādas somu zīmola “Zelma Kraft” dibinātāja Zelma. “Zelma Kraft” - klasiska dizaina vērtības, ilgtspējīgi ādas aksesuāri.

Zīmola “Picu bode” uzņēmuma vadītājs Juris, kura uzņēmums piedāvā garšīgākās maltītes Preiļos.

Pasākuma laikā būs lieliska iespēja uzdot jautājumus gan uzņēmējiem, gan LIAA Daugavpils biznesa inkubatora pārstāvjiem.

Laiks: 26.februāris no plkst. 10:30-13:00

Vieta: Parādes iela 1a, 130.auditorija, Daugavpils Universitāte

Reģistrācija: facebook.com ->BRUNCH AR UZŅĒMĒJIEM

Dalība pasākumā ir bezmaksas.