44250823_1902940226490419_1404471069049356288_o_original

14. - 18. oktobrī Karjeras nedēļas ietvaros Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļa organizē pasākumu „Profesiju virpulī atrast savējo!”  9. - 12. klašu skolēniem. Šis pasākums tiek organizēts ar mērķi sniegt iespēju skolēniem iepazīt savas nākotnes profesiju un nedēļas laikā pārliecināties, vai tā ir viņu sapņu profesija?!

Šodien notiek pirmais pasākuma posms klātienē. Jaunieši pirmajā tikšanās reizē pētīs, kādās profesijās viņu jau iegūtās kompetences būs noderīgas un kādai karjerai ir jābūt, lai tā atbilstu viņu vērtībām, interesēm, vajadzībām, spējām, prasmēm, zināšanām, rakstura īpašībām, veselības stāvoklim, finansiālajām iespējām. Noslēgumā jaunieši gatavosies intervēt speciālistus.

Otrdien, trešdien un ceturtdien notiks otrais pasākuma posms, kura laikā dalībnieki satiksies ar speciālistiem: arhitektiem, dizaineriem, uzņēmējiem, militāras jomas pārstāvjiem, pilotiem, projektu vadītājiem, datortehniķiem, programmētājiem, veterinārārstiem, juristiem, advokātiem, tiesībsargiem, grāmatvežiem, lietvežiem, menedžeriem, mūziķiem, kino industrijas pārstāvjiem, enerģētiķiem, inženieriem,  zobārstiem, medmāsām, farmaceitiem, fizioterapeitiem, ķirurgiem un citiem ārstiem. Tikšanas laikā jaunieši interesēsies par darba pienākumiem, darba laiku un darba vidi, darba instrumentiem, tipiskām dienām darbā, profesijas plusiem un mīnusiem, rakstura īpašībām, kurām ir jāpiemīt, nepieciešamām zināšanām un par izglītību.

Piektdien, 18.oktobrī, dalībnieki dalīsies pārdomās un emocijās par tikšanos ar speciālistiem.

 

Papildu informācija:

Artjoms Pučinskis

27028209