10.vidusskola_original

25.septembrī Daugavpils 10.vidusskolā notika tikšanās, kuras laikā vecākais jaunatnes lietu speciālists Artjoms Pučinskis iepazīstināja jauniešus ar Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļas darbu un iespējām iesaistīties pilsētas sabiedriskajā dzīvē.

Sarunas gaitā jaunieši tika iepazīstināti ar Jaunatnes nodaļas darbības principiem, galvenajiem uzdevumiem un nodaļas speciālistiem. Lai aicinātu jauniešus aktīvi un lietderīgi pavadīt brīvo laiku, viņi tika informēti par Jauniešu neformālās izglītības centra un Daugavpils pilsētas Jauniešu domes darbību, kā arī liela uzmanība tika vērsta brīvprātīgā darba iespējām Daugavpilī. Jaunieši tika uzaicināti iesaistīties aktivitātēs, kuras norisināsies Brīvprātīgo nedēļas ietvaros no 7. līdz 11.oktobrim. Tikšanās laikā jaunieši izrādīja interesi, uzdeva jautājumus un dalījās pieredzē par brīvprātīgo darbu.

Ja arī Jūs vēlaties iesaistīties Daugavpils jauniešu aktīvajā dzīvē, tad ar prieku gaidām Jūs Jaunatnes nodaļā un aicinām uz oktobra pasākumiem. Jau 1.oktobrī no plkst. 15.00 līdz 17.00 Jauniešu neformālās izglītības centra teritorijā notiks Bultu kaujas. Pasākumu rīko biedrība “IIC DINO” projekta „Attīstošo spēļu klubs” ietvaros, kuru realizē pamatojoties uz atklātā projektu konkursa “Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos”. Ja Jūs vēlaties pieteikties Brīvprātīgo nedēļai (7.-11. oktobris), sūtiet pieteikumu uz e-pasta adresi jaunatne@daugavpils.lv.

 

Informāciju sagatavoja:

Jaunatnes nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste

Gunta Jerlikova

jaunatne@daugavpils.lv