Ziņas:
-
11.04.2025
Publicēts darba devēju sadalījums Vasaras nodarbinātības programmā jauniešiem vecumā no 15 līdz 19 gadiem -
28.02.2025
Ir publicēti jauniešu vasaras nodarbinātības programmas rezultāti 13-14 gadus veciem jauniešiem -
18.02.2025
Martā sāksies reģistrācija dalībai bērnu un jauniešu vasaras nometnēs -
17.02.2025
Ir publicēti pamatsaraksti skolēnu vasaras nodarbinātības programmā 15-19 gadus veciem jauniešiem
Jaunumi:
-
17.03.2022
"Starpklubu orientēšanās sacensības" (galerija) -
09.03.2022
Brīvā laika klubs "Križi" (galerija) -
09.10.2021
9.oktobrī norisinājās FOTO ORIENTĒŠANĀS sacensības -
28.10.2019
IIC DINO nākošais aktivitāšu cikls
Afiša:
-
30.11.2024
Jaunieši izveidoja digitālu instrumentu LEADERS PLATFORM (jauniešu līdzdalības veicināšanas metožu video resursu) projekta “Leaders Platform” ietvaros -
02.02.2024
15:00
TURPINĀS SALIEDĒŠANĀS PASĀKUMU CIKLS SKOLĒNU PAŠPĀRVALDĒM -
26.03.2023
D-POETRY DZEJAS SLAMS -
24.01.2023
16:00
Pielaiko deputāta krēslu
PIEDĀVĀJUMS SKOLĒNIEM “SKRIEN LATVIJA” DAUGAVPILS PUSMARATONĀ!

Skriešanas seriāls “Skrien Latvija” tiks atklāts ar pirmo posmu 13. aprīlī, savukārt, 5. maijā notiks Daugavpils posms, kurā tiksies visi aktīvākie un labākie skrējēji, ne tikai no Daugavpils, bet arī no visas Latvijas.
Jau pagājušajā gadā Daugavpils skolēniem, izmantojot atlaižu kuponu, bija iespēja reģistrēties “Skrien Latvija” Daugavpils pusmaratonam par īpaši draudzīgām cenām. Šis piedāvājums ir lieliska iespēja ieinteresēt, kā arī motivēt bērnus un jauniešus aktīvi un sportiski pavadīt brīvo laiku.Kupons, Daugavpils pilsētas skolēniem un pirmsskolas iestāžu audzēkņiem, sniedz iespēju reģistrēties skrējienam "Skrien Latvija" par īpaši izdevīgām cenām. Saņemot kuponu, jāaizpilda informācija un jānorāda distance, kurā vēlas piedalīties un jādodas uz Sportland veikalu, kur jāveic apmaksa un reģistrācija. Akcijas kuponus varēs saņemt Daugavpils skolās un “Sportland” veikalā, Cietokšņa ielā 60.
Daugavpils posms šogad notiks jau 3 gadu pēc kārtas. Šogad skrējiena trase un starts paliek nemainīgs -Vienības laukumā. Būs iespēja skriet pusmaratonu (21 km), 10 km un 5 km, piedalīties bērnu skrējienā un nūjošanas distancē.
Iegūt papildus informāciju var “Skrien Latvija” oficiālajā mājaslapā -www.bigbankskrienlatvija.lvun reģistrētieswww.sportlat.lv