Zinas_2011_11_22_rad%20konk%20apbalvosana_original

22. novembrī Daugavpils pilsētas domes konferenču zālē notika Jaunatnes departamenta rīkotā radošā konkursa „Daugavpils jauniešu acīm” noslēguma pasākums. Konkursā piedalījās vairāk nekā 70 jauniešu vecumā no 13 līdz 25 gadiem un vērtēšanai tika iesniegti ap 170 radošiem darbiem uz piecām izsludinātām nominācijām – fotogrāfija, videoklips, vizuālā māksla, dzeja un proza.

 

Konkursa mērķis bija caur radošo pieeju iesaistīt jaunatni patriotiskā attieksmē pret dzimto pilsētu un tās vērtību, parādot Daugavpils pilsētas skaistumu, kultūras un vēsturisko vērtību, stimulējot jaunatnes radošo garu un iespēju pašizteiksmei. Visi konkursa dalībnieki savos darbos centās parādīt Daugavpils pilsētas tēlu, tās vēsturiskās un kultūras vērtības un patriotisko pieeju, par ko apbalvošanas pasākumā varēja pārliecināties gan labāko fotogrāfiju un vizuālās mākslas darbu izstādē, gan visu dzeju un prozu apkopotā grāmatiņā, gan arī fotogrāfiju prezentācijā.

 

Radošos darbus vērtēja Literatūras apvienība „Ruslo-L”, Kultūras Jaunatnes biedrība „Ob.Ku.Mo.”, Tautas fotostudija „Ezerzeme-F”, DMV „Saules Skola” un Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes departaments, līdz ar ko par uzvarētājiem kļuva:

 

Nominācijā DZEJA:

 1. vieta – Bogdans Ozerkins
 2. vieta – Edita Medziņa
 3. vieta – Jānis Dzirkalis

 

Nominācijā PROZA:

 1. vieta – Alīna Banceviča
 2. vieta – Anna Taraskova
 3. vieta – Līna Kuznecova

 

Nominācijā FOTOGRĀFIJA:

 1. vieta – Annija Petrova
 2. vieta – Katrīna Orlova
 3. vieta – Ruta Rukmane

 

Nominācijā VIZUĀLĀ MĀKSLA:

 1. vieta – Irīna Ņiķitina
 2. vieta – Irīna Visocka
 3. vieta – Anastasija Paļčevska

 

Nominācijā VIDEOKLIPS:

 1. vieta – Jevgeņijs Osipovs
 2. vieta – Olga Gedjune
 3. vieta – Dmitrijs Anisko un Marija Kucenko

 

Visi dalībniekiem tika pasniegtas Pateicības par dalību konkursā, bet uzvarētāji tika apbalvoti diplomiem un patīkamām dāvanām.

 

Liels paldies par atbalstu nominācijā Vizuālā māksla Daugavpils 13. vidusskolai, Daugavpils 16. vidusskolai, Daugavpils 17. vidusskolai, Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzijai un Daugavpils Mākslas vidusskolai „Saules skola”, kā arī pateicamies visiem dalībniekiem par radošiem darbiem, jaunām idejām, labu noskaņu un mīlestību pret dzimto pilsētu!

 

Aicinām visus dalībniekus, kas dažādu iemeslu dēļ nevarēja ierasties uz apbalvošanas pasākumu 22. novembrī, ierasties pēc pateicībām, diplomiem un dāvanām Daugavpils pilsētas domē Jaunatnes departamentā (Kr. Valdemāra ielā 1, 3. kab.).