Futbols-18-70-001_max_original

Svētdien stadionā “Celtnieks” norisinājās tradicionālā Daugavpils kausa izcīņa futbolā 11x11. Par šī gada čempioniem kļuva BFC Daugavpils jaunieši, kuri finālā apspēlēja Biķerniekus. Par turnīra labāko spēlētāju tika nosaukts Dainis Sibirjanovs.

Daugavpils kausa izcīņa futbolā tiek aizvadīta jau kopš 2006. gada un vienīgo reizi nenorisinājās pagājušajā gadā, jo pilsētā trūka atbilstošu futbola laukumu. Šogad ceļojošais kauss atkal nonāca pie jaunā glabātāja.

Četras komandas turnīra iesākumā aizvadīja pusfinālus, pēc kā norisinājās fināli par pirmo un trešo vietu. Pirmajā pusfinālā Biķernieki pēcspēles sitienu sērijā pārspēja PŠFK “Hektors” (pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 1:1), bet otrā pārī BFC Daugavpils-2 ar 2:1 pārspēja “Sparta” Demene.

Bronzas spēlē Demenes futbolisti ar 3:1 pārspēja “Hektoru”, bet lielajā finālā BFC Daugavpils juniori ar 3:0 pārspēja Biķerniekus, kļūstot par ceļojošā kausa ieguvējiem.

Par turnīra labāko spēlētāju tika nosaukts čempionu uzbrucējs Dainis Sibirjanovs.