Daugavpils_universitates_gerbonis_original

7. Daugavpils Zinātnes festivāla organizatori aicina studentus pieteikties brīvprātīgajam darbam interaktīvajā zinātniskajā izstādē „Enerģija ilgtspējīgai pasaulei”, kas festivāla ietvaros darbosies no šī gada 29.oktobra līdz 2.novembrim. Brīvprātīgā darba veicējiem vajadzēs strādāt ar izstādes apmeklētājiem, skaidrot dažādu interaktīvo stendu nozīmi un darbību. Pirms izstādes tiks nodrošināta apmācība par izstādi un darbu tajā.

Brīvprātīgais darbs ir iespēja izmantot savu laiku lietderīgi un iegūt atzīstamu darba pieredzi, jo ar katru brīvprātīgā darba veicēju tiek slēgts līgums un vajadzības gadījumā, kā arī pēc darba beigām tiek izsniegts oficiāls apliecinājums par paveiktajiem darbiem. Tā ir iespēja veikt kādu darbu vai pienākumus sabiedrības labā un līdzdarboties dažādos projektos un aktivitātēs. Veicot šādus darbus, Tu vari iegūt jaunu sociālu un profesionālu pieredzi, kā arī zināšanas dažādās jomās: darbs birojā, dažādu pasākumu organizēšana, darbs ar apmeklētājiem un klientiem, radošā darbība dažādu dizaina priekšmetu un objektu veidošanā utt. Turklāt, šādā veidā Tu vari parādīt un uzlabot savus talantus un prasmes, kā arī gūt atbalstu un īstenot savas idejas. Savukārt darbs lielā kolektīvā nodrošina Tev paziņu loka paplašināšanos un jaunu kontaktu iegūšanu.

Tu vari veikt brīvprātīgo darbu Daugavpils Universitātē 7. Daugavpils Zinātnes festivālā, Starptautisko un sabiedrisko attiecību daļā palīdzot iejusties ārvalstu studentiem Daugavpils Universitātē un veicot citus sabiedriskos darbiņus, kā arī esam atvērti Tavām idejām un piedāvājumiem.

Ja Tevi tas interesē, tad aizpildi pieteikuma anketu un atsūti uz diana.soldane@du.lv

Pieteikuma anketa (DOC, 35 Kb)

Līdz 26.oktobrim gaidīsim tieši TEVI Daugavpils Universitātes Starptautisko un sabiedrisko attiecību daļā Vienības ielā 13-215a.

Papildus informācija:
Diāna Soldāne
tālr.: 28378679
e-pasts diana.soldane@du.lv