23. novembrī visas dienas garumā norisinājās skolēnu neformālās izglītības pasākums „Arodskolu izaicinājums”, ko organizēja Jaunatnes departaments. Pasākums notika konkursa veidā ar mērķi popularizēt Daugavpils pilsētas arodskolas skolēnu vidū, iepazīstinot tos mācību programmām, piedāvājumiem un iespējām mācīties dzimtajā pilsētā.

Konkursā piedalījās Daugavpils pilsētas skolu 8.-9. klašu un 11.-12. klašu skolēni no Daugavpils 6. vidusskolas, Daugavpils 11. pamatskolas, Daugavpils 17. vidusskolas, Daugavpils logopēdiskās internātpamatskolas, Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzijas un Daugavpils Mākslas vidusskolas „Saules skola”, kā arī interesi par konkursu „Arodskolu izaicinājums” izrādīja audzēkņi no Latgales taekvondo centra „Jitae”, DSDC „Singitaj” un „STOPTIME Dance Studio”. Kopā pasākumā piedalījās 12 komandas, kur katrā bija līdz 10 dalībniekiem.

Visas dienas garumā konkursantiem bija iespēja apmeklēt piecas Daugavpils arodskolas un gūt informāciju par to piedāvātām programmām un iespējām mācīties. Katrā mācību iestādē dalībnieki piedalījās atraktīvajos konkursos, atbildēja uz jautājumiem un vāca savus uzvaras punktus.

Pēc rezultātu apkopošanas un punktu skaita godalgotās vietas guva:

  1. vieta – DMV „Saules skola”
  2. vieta – Daugavpils 3. vidusskolas puišu komanda
  3. vieta – Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija

Visi konkursanti saņēma pateicības par aktivitāti un dalību, bet uzvarētāju komandas guva diplomus un dāvanu kartes uz Paintball spēlēm, baseina apmeklēšanu Olimpiskajā Centrā un slidošanu Daugavpils Ledus hallē.

Jaunatnes departaments izsaka lielu paldies par atbalstu un aktīvu līdzdalību skolēnu neformālās izglītības pasākuma „Arodskolu izaicinājums” organizēšanā

DAUGAVPILS VALSTS TEHNIKUMAM,

DAUGAVPILS MEDICĪNAS KOLEDŽAI,

DAUGAVPILS 38. ARODVIDUSSKOLAI,

DAUGAVPILS MĀKSLAS VIDUSSKOLAI „SAULES SKOLA”,

DAUGAVPILS TIRDZNIECĪBAS SKOLAI!

Kā arī atsevišķs paldies visām skolām, kas izrādīja interesi un aktīvi piedalījās Jaunatnes departamenta rīkotajā pasākumā „Arodskolu izaicinājums”.