Rock-music_ch_r_original

Rokmūzikas festivāls „Chemical Reaction” Daugavpilī ir kļuvis par tradicionālu un nozīmīgu pasākumu jauniešu dzīvē. Šogad festivāls notiks 2.novembrī kinoteātrī „Renesanse”, kur katrs roka cienītājs varēs novērtēt jauno izpildītāju muzikālos priekšnesumus un baudīt īpašās ģitāru un sitaminstrumentu skaņas!

Festivāla ietvaros visas rokgrupas piedalīsies konkursā un sacentīsies par vērtīgāko balvu, ko var saņemt jauniešu rokgrupa, – par lielo kausu „Chemical Reaction 2012”! Tāpat labākajām grupām būs iespēja piedalīties ikgadējā pasākumā „Maratons pret AIDS”, kas notiks šī gada 7.decembrī.

Mūsdienās rokmūzika tiek uzskatīta par jaunatnes kultūru, un atceroties pagaišā gada pasākumu, ar pārliecību var teikt, ka talantīgu jauniešu, kā arī rokmūzikas cienītāju mūsu pilsētā ir ļoti daudz. Līdz ar ko Jaunatnes departaments aicina visas jauniešu rokgrupas pieteikties dalībai festivālā „Chemical Reaction 2012”, izteikt savas idejas un kopā veidot pasākuma programmu!

Zvaniet pa t. 65422306, mob. 27028209 (Evita) vai rakstiet uz e-pastu evita.luksa@daugavpils.lv.

Rokmūzikas festivālu „Chemical Reaction” organizē Jaunatnes departaments sadarbībā ar Jauniešu apvienību M&Y (Music and youth).