Ava_original


Hej, hej, Daugavpils Universitātes pirmkursniek! Jau pavisam drīz Tu kļūsi par studentu pulciņa sastāvdaļu, taču pirms ir sākusies lekciju un parbaudījumu rutīna, ir pienācis laiks iepazīties. Daugavpils Universitātes Studentu Padome piedāvā Tev piedalīties universālā pasākumā, kas palīdzēs iepazīt ne tikai studentu iemīļotākās vietas Daugavpilī, bet arī vairāk uzzināt par saviem jaunajiem kursabiedriem un iegūt vērtīgas balvas!

Kā jau tu noteikti esi pamanījis, šī pasākuma nosaukums ir „Pirmkursnieku rallijs”, kas šogad norisināsies olimpiskās devīzes „Ātrāk, augstāk, spēcīgāk!” ieskaņās. Pirmkursnieku komandas gaida vairāki sportiski uzdevumi - vienā Tev būs jāparāda ātrumu, citā būs jauzkāpj nedaudz augstāk par savu galvu vai jāpierāda savs garīgais spēks, taču nav vērts baidīties, jo nebūs vajadzīga nekāda speciāla fiziskā sagatavotība, uzvaras priekšnosacījums, viennozīmīgi, būs draudzība!

Gaidam Tevi 3. septembrī. 14:00 pie Daugavpils Universitātes vecā korpusa Vienības ielā 13. Rallijā varēs piedalīties komandas 5 cielvēku sastāvā, taču uz pulcēšanos vietām  droši vari nākt arī vienatnē vai mazākos bariņos, komanda atradīsies! Neaizmirsti parūpēties arī par ērtu apģērbu un apaviem!

Pateicamies mūsu atbalstītājiem: Contex, Vulkāns, Klondaika, Devona, Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs, orientēšanās klubs „Stiga”, tūrisma klubs „Sniegpulkstenīte” un Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes departaments.


Papildus informācija:

Anastasija Smoļakova

Daugavpils Universitātes Studentu Padome

t.:29846908

e-pasts: anastasija.smolakova@gmail.lv