Rock_original

4. novembrī nakts klubā „BANZAI” noritēja sen gaidīts rok-mūzikas koncerts „Chemical Reaction”. Tajā piedalījās visi Daugavpils pilsētas jaunie un talantīgie muzikanti un sniedza pozitīvi uzlādējošus mirkļus visiem rokmūzikas cienītājiem.

Klausītājus uzlādēja A. Nuždina solo izpildījums un grupu Solite, Теория жизни, Escape from Within, Silver’s Cross, Tresspass un Inspired muzikālie sniegumi. Jaunos mūziķus nāca atbalstīt ne vien vienaudži un rokmūzikas cienītāji, bet arī vecāki un radi, kas bija ļoti aktīvi un neskopojās ar aplausiem un skaļiem saucieniem, kā arī dejoja un juta līdzi skatuves priekšā!

Tāpat skatītājiem bija iespēja novērtēt arī viesu no Līvāniem – folkrokgrupas „Krampis” kompozīcijas, kas ir latgaliešu kultūras gada balvas "Boņuks 2010" ieguvēji. Viesu izpildītās dziesmas veidoja patiesu roka atmosfēru un deva iespēju saviem faniem izbaudīt īstu „roka garšu”!

Visa koncerta laikā Daugavpils jauno muzikantu izpildījumus vērtēja žūrija, un vispārliecinošāk un izteiksmīgām pēc žūrijas vērtējuma uzstājās grupa „Silver’s Cross”, kas arī dabūja galveno balvu – šī gada rokmūziķu Kausu un iespēju piedalīties Jaunatnes departamenta rīkotajā pasākumā „Maratons pret AIDS”, kas notika 9.decembrī!

Koncertu „Chemical Reaction” organizēja Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes departaments sadarbībā ar biedrību „M & Y”, biedrību „Ob.Ku.Mo” un ar jaunatnes organizāciju koordinācijas padomes atbalstu. Tie ir pārliecināti, ka mūsu pilsētā ir talantīgie jaunieši, kuri vēlas un var spēlēt rokmūziku, un viņus noteikti jāatbalsta!