Aptauja_original

Jauniešiem tiek piedāvāta lieliska iespēja iedzert tēju un kafiju, un cienāties ar maizītēm, un reizē aizstāvēt savas intereses un vajadzības Latvijas un Eiropas Savienības ietvaros, jo Daugavpilī notiek viena no diskusijām ES Strukturētā Dialoga ietvaros. Diskusija notiek jau nākam pirmdien, 23.jūlijā plkst.11:00-15:00 Vidzemes ielā 41 - Forštates kultūras namā - jauniešu iniciatīvu centrā. (Ceļa izdevumi ierodoties no citām pilsētām tiks apmaksāti)

Diskusijas tēmas ir saistītas ar jauniešu līdzdalību (iesaistīšanos lēmumu pieņemšanā, iesaistīšanos jaunatnes organizācijās utt.), neatkarīgi no viņa etniskās izcelsmes. Ar šo diskusiju palīdzību jūsu viedoklis nonāks Latvijas valsts pārvaldē (dažādās ministrijās), kā arī ES institūcijās. Mēs diskutējam, lai panāktu reālus uzlabojumus! 

Aicinām jauniešus! Nav nozīmīgi, cik profesionāls ir Tavs viedoklis - mums ir svarīgi, ka Tev IR viedoklis un Tu mums to esi gatavs izstāstīt! Svarīga ir Tava vēlme iesaistīties jaunatnes politikā, līdzdarboties lēmumu pieņemšanā. Šī varbūt būs Tava pirmā pieredze, un tā Tev noderēs turpmāk.

VISI diskusijas dalībnieki būs gaidīti apmaksātā divu dienu garā forumā Rīgā 6. un 7. augustā.

Diskusiju vadīs Latvijas Jaunatnes Padomes prezidents Kārlis Boitmanis un Strukturētā dialoga ES Kipras prezidentūras laikā koordinatore Randa Medne.

Uz diskusiju jāpiesakās elektroniski: http://www.visidati.lv/aptauja/704584195/

Papildus informācijai sazināties ar Randu Medni (29617871, randa.medne@gmail.com)
KATRS VIEDOKLIS IR SVARĪGS!