Viesgimenes1_original


Varbūt Tev ir interese par citām kultūrām un vēlme kontaktēties ar cilvēkiem no dažādām pasaules valstīm, bet pats dažādu apstākļu dēl nevari doties apmaiņas gadā? Nebēdā! Skolēnu apmaiņas programma YFU Latvija piedāvā Tev savā ģimenē uzņemt 15-18 gadus vecu apmaiņas studentu/ti no citas valsts, kas savā veidā arī liks justies kā nokļuvušam citā zemē.

Tavai ģimenei būs iespēja ne tikai uzzināt par jaunā ģimenes locekļa zemi un kultūru, bet arī iepriecināt skolēnu apmaiņas programmas dalībnieku iepazīstinot viņu ar Latviju un tās tradīcijām. Iespējams, pateicoties Tev, uz pasaules būs par vienu cilvēku vairāk, kas runā latviski. Tiek meklētas arī krievvalodīgas ģimenes!


 

Jau augusta beigās Latvijā ieradīsies  18 skolēni no Vācijas, Taizemes un Austrijas. Šobrīd aktīvi notiek viesģimeņu meklēšana šiem burvīgajiem jauniešiem, tāpēc, ja Tava ģimene vēlētos uzņemt kādu no šiem skolēniem pie sevis - PIESAKIES!

 

Ieguvēji, protams, būs arī pašas viesģimenes un viņu bērni, jo viņiem būs iespēja uzlabot savas svešvalodu zināšanas, nodibināt kontaktus un iegūt sev jaunus draugus, kuri pēc kopā nodzīvotiem 11 mēnešiem kļūs par īstu  māsu vai brāli. Viesģimenei jārēķinās, ka viesskolēns ēd kopā ar ģimeni un dzīvo Jūsu mājā/dzīvoklī, bet pārējiem izdevumiem (transports, skolas izdevumi, apģērbs, telefons utt.) naudu viņiem sūta īstie vecāki.

 

Šeit arī intervija ar pagājušā gada viesģimeni apmaiņas studentam Ilianam - http://www.youtube.com/watch?v=kz4n1n5FwyA

 

Plašāka informācija:

YFU-Latvija
Kr. Valdemara 20
Rīga LV - 1010

e-pasts:ieva@yfu.apollo.lv,baiba@yfu.apollo.lv
Telefons: 67212025

 

Baiba Ezeriņa, YFU Latvija programmas koordinatore