Logo_original


Katru gadu vasaras otrajā pusē Pāvilostas novada „Lejās” tiekas jaunieši no visas pasaules, lai kopīgi dotos mežonīgā ekspedīcijā, mācītos jaunas prasmes, darītu labos darbus un pieaugtu fiziskajā garā. „Eldorado” ir viena no retajām vasaras skolām Latvijā, kurā piekopj āra dzīvi un izdzīvošanas mākslu – tas nozīmē – dzīvošanu pašu veidotās apmetnēs, ēdienu gatavošanu pavarda dūmos un pārtikas ieguvi no pašiem pirmsākumiem (kazas slaukšana, piena mašīnēšana, siera gatavošana u.tml.).

Piecu gadu laikā „Eldorado” ekspedīcijā piedalījušies jaunieši no Igaunijas, Nīderlandes, Krievijas, Izraēlas, Turcijas, Jordānijas, Indijas un Luksemburgas. Šogad jau interesi izteikusi arī Āfrikas valsts Nigērija, kā arī Luksemburga, Lielbritānija u.c. Vairākus gadus ekspedīciju apmeklē arī zīmju valodā runājoši jaunieši un dalībniekiem ir iespēja izbaudīt „dienu bez skaņas”, sazinoties tikai ar žestiem. Programma Award, uz kuras pamatprincipiem balstās vasaras skola, ir dibināta Lielbritānijā 1957.gadā. Pašlaik tajā iesaistītas 130 valstis visā pasaulē un kopumā vairāk nekā 6 miljoni jauniešu un pieaugušo. Programmas pamatmērķis ir jauniešu kā sabiedrības nākotnes veidotāju veselīga un vispusīga attīstība četrās jomās: prasmes, fiziskā attīstība, piedzīvojumu ceļojums jeb ekspedīcija un labais darbs.

Šogad viena no ekspedīcijas brīvprātīgajiem ir Indijas starptautiskās programmas „Award” līdere Kanika Issar, kura jau ieradusies Latvijā un aktīvi darbojas, lai sagādātu Eldorado dalībniekiem daudz pārsteigumu
Tu vari kļūt par vienu no mums!

Mēs Tev piedāvājam iespēju lieliski pavadīt vasaru radošā vidē, iegūt jaunus kontaktus, neaizmirstamas emocijas un lielisku pieredzi strādāt Starptautiskā komandā. Tev būs iespēja uzņemties iniciatīvu un realizēt savas idejas.

Tev jābūt atbildīgam, enerģiskam, ar vēlmi darboties, atvērtam jaunām idejām un ar spēju rast radošus risinājumus, jāspēj sazināties angļu valodā.

Ekspedīcija notiks Pāvilostas novadā. Brīvprātīgo pirmā tikšanās būs 12.jūlijā Liepājā.

Aizpildi pieteikuma ANKETU un līdz 6. jūlijam sūti uz e-pastu madara.krumina@vartigimenei.lv vai zvani (+371) 28856747 (Tele2); (+371) 27478270 (Bite)


Sīkāka informācija:www.vartigimenei.lv

www.draugiem.lv/vartigimnei 

www.twitter.com/VartGimenei