Zzzz_original

Daugavpils cīkstone Jekaterina Jermaļonoka Eiropas kadetu čempionātā brīvajā cīņā izcīnījusi trešo vietu un bronzas godalgu.

Stokholmā notiekošajā Eiropas kadetu čempionātā Jermaļonoka bija veiksmīgākā no visiem Latvijas cīkstoņiem un cīkstonēm. Pirmajā kārtā Jermaļonoka svara kategorijā līdz 40 kilogramiem pārspēja gruzīnieti Guliko Arutiniani.

Ceturtdaļfinālā spraigā cīņā tika pieveikta Turcijas pārstāve Havva Saglama. Pusfinālā Jermaļonoka pārliecinoši kapitulēja Marijai Aleksandrai Cioklejai. Bronzas cīņā Jermaļonoka droši pieveica vācieti Selīnu Mēneri.

Svara kategorijā līdz 52 kilogramiem daugavpiliete Ramina Mamedova zaudēja jau pirmajā cīņā un no tālākās cīņas izstājās.

Brīvajā cīņā vīriešiem Artūrs Karabaņs kvalifikācijas cīņā ar 4:7 piekāpās rumānim Madalinam Barangam un kopvērtējumā ieguva 13. vietu.

Grieķu-romiešu cīņā Jevgenijs Zalivskis 1/8 finālā ļoti līdzīgā cīņā piekāpās Baltkrievijas sportistam un ieņēma 14. vietu. Arī citās svara kategorijās mūsu cīkstoņi piedzīvoja zaudējumus pirmajās cīņās un tālāk netika. Žans Lizbovskis svara kategorijā līdz 58 kilogramiem ieņēma 35. vietu, Vladislavs Mihailovs (63 kg) samierinājās ar 42. vietu, Kirils Dudko (76 kg) ieguva 26. vietu, bet Mihails Čemis (100kg) palika 18. vietā.