3 Daugavpils jaunieši- Natalja Demjanenko, Ivars Račko un Jevģēnijs Garkuļs no 2.- 19. jūnijam Harkovā (Ukraina) piedalījās brīvprātīgo nometnē „EURO 2012”.  Jauniešu uzdevums bija palīdzēt organizatoriem un futbola faniem. Daugavpils Domes priekšsēdētājas 1. vietnieks Vitālijs Azarevičs izteica pateicību jauniešiem par vēlēšanos darboties, Jaunatnes departamentam un Sporta pārvaldei par doto iespēju jauniešiem iegūt jaunu pieredzi un iespaidus.

Pirmajās dienās, no 1.-4. jūnijam, brīvprātīgie pētīja lielāko pilsētu Ukrainas austrumos Harkovu, kā arī iepazinās ar dažādu sporta objektu, viesnīcu, medicīnas iestāžu u.c. svarīgu objektu atrašanās vietām. Nākamajās desmit dienās, no 7.-17.jūnijam, jaunieši strādāja par dažādu valstu delegāciju vadītājiem un tulkotājiem, strādāja fanu zonā.

Natalja Demjaņenko ir pārsteigta par lielo viesmīlību, labo organizācijas līmeni. Bija grūti, liels karstums, ilgas darba stundas, bet iespaidi palikuši vislabākie.

Jaunieši ir gandarīti par šo iespēju, jo tā bija milzīga pieredze un iegūti jauni draugi. Viņi savai pilsētai atveda arī suvenīrus no sadraudzības pilsētas Harkovas.

Domes priekšsēdētājas 1. Vietnieks Vitālijs Azarevičs izteica prieku, ka pilsētā ir tādi aktīvi, darboties griboši jaunieši, kuri vēlas iegūt pieredzi, strādāt. Viņš cer, ka šī brīvprātīgo kustība pilsētā kļūs arvien plašāka un aizraus arī citus jauniešus. Azareviča kungs pateicās brīvprātīgajiem par to, ka viņi godam ir nesuši Daugavpils vārdu un parādījuši savu strādīgumu un atvērtību.

Braucienu uz „EURO 2012” Daugavpils pilsētas brīvprātīgiem jauniešiem organizēja Jaunatnes departaments sadarbībā ar Daugavpils Jauniešu koordinācijas padomi.


Informāciju sagatavoja Domes preses sekretāre Līga Korsaka.