Starptautiskā mūzikas festivāla Laba Daba viena no viesmāksliniecēm šogad būs pasaules skatuves dziedātāja Chinawoman. Latvijā dziedātāja popularitāti ieguva pateicoties jaunākajai latviešu spēlfilmai ‘’Kolka Cool’’, kurā ir dzirdams mākslinieces izpildījums. Festivālā būs iespēja tikties ar filmas veidotājiem un aktieriem, skatīties filmu un klausīties mākslinieces koncertu. Laba Daba norisināsies no 3. līdz 5. augustam Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā ‘’Ratnieki’’, Līgatnes novadā.

Zemās balss īpašniece Chinawoman jeb īstajā vārdā Mišelle izpilda lipīgas 80.gadu stila melodijas indie un traģikomiskās noskaņās. Mākslinieces izpildījums ir melodiski sentimentāls, pārsteidzoši sirsnīgs, orientēts retro stilā. Dziedātājas dzimtas saknes meklējamas Krievijā, bet pati viņa dzimusi Toronto. Māksliniece uzaugusi, klausoties 70.gadu padomju estrādes zvaigznes - Allu Pugačovu un citas. Iespējams, ka tieši šī iemesla dēļ, viņas mūzika ir sirdij tuvāka un saprotamāka austrumeiropiešiem, nevis kanādiešiem.

Latvijā dziedātāja populāra kļuva 2011.gadā, kad klajā nāca režisora Jura Poškus spēlfilma ‘’Kolka Cool’’. Filmas pamatā ir vasarīgs stāsts par diviem brāļiem un viņu ilūzijām par sievietēm. Jaunākā brāļa Andžas precību piedāvājums liek viņa draudzenei Simonai pārdomāt savu izvēli. Turklāt brāļa Gvido atgriešanās no jūras aizsāk notikumu virkni, kas noved līdz jauniešu attiecību krīzei. Filmā netrūkst ironisku situāciju, kautiņu un Kurzemes piekrastei raksturīgās bravūrības. Filmas muzikālajā pavadījumā dzirdams Chinawoman neaizmirstamais vokāls.

Labas Dabas apmeklētājiem būs iespēja noskatīties jaunāko latviešu kinodarbu, jo ‘’Kolka Cool’’ festivāla laikā tiks demonstrēta kopumā trīs reizes.

Laba Daba ir starptautisks mūzikas festivāls, kas notiks jau ceturto reizi, piedāvājot dažādas regeja, etno-folka, roka, elektro un citas mūzikas variācijas, kā arī bagātu papildprogrammu ar radošām, aizraujošām un izzinošām aktivitātēm visām paaudzēm. Latvijas Pasākumu producentu asociācija aizvadītā gada festivālu atzinusi par labāko 2011.gada pasākumu ar ieejas biļetēm.

Šobrīd festivāla ieejas biļete nopērkama par Ls 16,00, savukārt grupas biļete 5 personām - par Ls 60,00. Festivāla piedāvājums biļetei pusaudžiem no 12 līdz 18 gadiem ir par Ls 10,00 un šī cena paliks nemainīga. Bērniem līdz 12 gadiem ieeja arī šogad bez maksas. Biļetes pieejamas visās biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv.

Vairāk par Chinawoman: www.chinawoman.ca/index.html


Kontaktpersona:

Oksana Apsīte

Pilna servisa pasākumu aģentūra „Pareizā ķīmija”

M.: +371 29175158

www.labadaba.lv