2012.gadā tiek svinēta Eiropas vienotā tirgus 20 gadu jubileja. Lai veicinātu jauniešu iekļaušanos Eiropas vienotajā tirgū, kā arī lai mudinātu viņus aktīvi līdzdarboties, Eiropas Komisija ir izsludinājusi radošo konkursu jauniešiem „Paaudze 1992” („Generation 1992”).

Latvijas jaunieši, kuri dzimuši 1992.gadā tiek aicināti būt radoši un paust savu viedokli par ES. Kā viņi izjūt to? Cik lielā mērā viņi apzinās brīvības, ko piedāvā vienotais tirgus, un kā viņi vēlētos saredzēt turpmāk? Jaunieši 20 gadus vecumā tiek aicināti paust savu viedokli, pieredzi, priekšstatus un vēlmes vienotajā tirgū, paceļot pildspalvu, otu, fotokameru, datoru, vai mobilo telefonu un ļaujoties to radošajām spējām!

Divdesmit konkursa finālisti tiks aicināti piedalīties Eiropas vienotā tirgus nedēļā Briselē no 2012. gada 15.-19. oktobrim; apbalvošanas ceremonija notiks 15. oktobrī. Katras kategorijas uzvarētājiem tiks piedāvāta četru nedēļu prakse Eiropas institūcijās, tāpat arī starptautiskās kompānijās, turklāt, balvās - mobilie telefoni, kameras,MP3atskaņotāji u.c.

Plašāka informācija par konkursu: www.generation1992.eu

 

Inese Mauriņa

Projekta „Paaudze 1992” koordinatore Latvijā

E-pasts: inese.maurina@paueducation.com


Informācija pēc http://www.jaunatneslietas.lv