Vietnē macibuvideo.lv bez maksas ir pieejami iepriekšējo gadu eksāmenu analīze matemātikā un fizikā video formātā. Iespēju gatavoties eksāmeniem macibuvideo.lv jau šobrīd izmanto vairāki simti skolēnu katru dienu visā Latvijā.

Vietnē macibuvideo.lv ir pieejami video skaidrojumi un analīze iepriekšējo gadu eksāmeniem. Macibuvideo.lv ir īsi video, kuros pēc iespējas vienkāršāk tiek izskaidrotas likumsakarības un uzdevumu risināšana. Jau vairāk nekā gadu skolēniem, skolotājiem, vecākiem un citiem interesentiem bez maksas ir pieejami gandrīz 200 mācību video matemātikā, fizikā un ķīmijā vidusskolai un vecākajām pamatskolas klasēm. Video krājums tiek regulāri papildināts, pamazām aptverot visu skolas mācību saturu fizikā, ķīmijā un matemātikā.

Par Macibuvideo.lv

Macibuvideo.lv 2011. gadā izveidoja trīs programmas "Iespējamā misija" 2011. gada absolventi - Mārtiņš Kālis (matemātika), Gatis Narvaišs (fizika) un Kārlis Kravis (ķīmija). Macibuvideo.lv mērķis ir palīdzēt skolēniem izprast matemātikas un dabas sakarības, veidojot kvalitatīvu video un uzdevumu krājumu latviešu valodā skolas matemātikas, fizikas un ķīmijas saturam.

Papildu informācija

Mārtiņš Kālis

Martins@kalis.lv

www.macibuvideo.lv