Nometne2_original

Ir noslēgusies deju nometne „Dance Forever”, kas ir pagājusi draudzīgā un darba pilnā atmosfērā!

Desmit dienas ir noritējušas piesātinātas ar deju meistarklasēm no dažādiem pasniedzējiem, tika iepazīti jauni deju stili un apgūšanas metodes, pārvarēta zemessargu veidota taka, apgūti skatuves Make-up pamati un moderno hip-hop aproču pīšanas pamati, kā arī tika veikts ieskats grafiti mākslā un mūzikā, kas neapšaubāmi ir neatņemama hip-hop kultūras daļa!  Un,  protams, netika aizmirsts arī par atpūtu – sauļošanās pie ezera, peldēšanās, dažādas aktīvas spēles un cīsiņu cepšana pie kopigā ugunskura! ;)

Nometnes noslēgumā dalībnieki sagatavoja nelielu atskeites koncertu un deju batlus, kas sniedza vecākiem un draugiem lielisku noskaņu un ieskatu par nometnē paveikto darbu!

Vasaras deju nometne ir kļuvusi par lielisku tradīciju, ko audzēkņi gaida ik gadu, lai atpūstos un iemācītos kaut ko jaunu. Intensīvās deju klases ar dažādiem pasniedzējiem dod jauniešiem iespēju augt dejotprasmē un dalīties pieredzē ar citiem dejotājiem un horeogrāfiem.

Deju studija „STOPTIME” un tās audzēkņi un pasniedzēji pateicas Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes departamentam par sniegto atbalstu ikgadējās vasaras deju nometnes „Dance Forever 2014” organizēšanā.