Poster_us_lv_small_original

Līdz IV Starptautiskajam ielu kultūras festivālam „Urbanstyle 2012” atlikušas tikai 10 dienas! Jāatgādina, ka pasākums notiks Daugavpils pilsētas Сentrālajā parkā uz lielās koncertskatuves un skeitparka teritorijā pie Ledus halles, kur no plkst.10:00 jau sāksies visu dalībnieku reģistrācija!

Festivāla laikā notiks sacensības ekstremālajos sporta veidos, deju šovos un deju komandu hip-hop un breakdance battle, kā arī graffiti festivāls un  RAM mūzikas izpildītāju uzstāšanās.

Dalībai festivālā jau reģistrējās 17 komandas no dažādām Latvijas pilsētām - Daugavpils, Krāslavas, Dagdas, Rēzeknes, Rīgas, Jēkabpils, kā arī festivālā piedalīsies dažādu stilu dejotāji no Viļņas, Grodņas, Minskas, Mogiļovas, POLOCKAS, NOVOPOLOCKAS, Londonas un Kijevas!!!

Jaunatnes departaments atgādina, ka dalībnieku reģistrācija uz ekstremālo sporta veidu, deju un graffiti kategorijām, turpinās līdz 5.maijam un e-pastu: urbanstyle2009@inbox.lv!!!

Tāpat aicinām visus talantīgos RAP-mūzikas izpildītājus sūtīt savus trekus uz e-pastu urbanstyle2009@inbox.lv un reģistrēties dalībai lielajā festivālā!!!

Ielūgums no B-Boy SLEF