Izstādes autors ir Sergejs Parfenovičs. Zīmēt sāka diezgan sen. Gadiem ejot, aizraušanās iegūst arvien precīzākas izpausmes formas.

Sergejs Parfenovičs: „Savos darbos es dodu priekšroru melnbaltam kontrastam, taču tas nebūt nenozīmē, ka man ir pavisam svešas košas krāsas. Drīzāk manos darbos, ir svarīga tieši kopējā kompozīcija nevis krāsu daudzveidība. Zīmēšanas procesā galvenais elements man ir zīmulis un ar to izstrādātās skices. Tā tiek veidoti visi mani darbi. Savu mākslas darbu radīšanā plaši izmantoju pielietoju arī visas datora iespējas. Uzskatu, ja gribi sasniegt savos darbos precizitāti, tad dators ir neaizvietojams.
Man ir tikai 22 gadi, un es lieliski saprotu, ka tas ir tikai mana ceļa sākums. Tieši tagad veidojas mans redzējums, ko ir interesanti vērtot no malas.

Izstādē, kuras nosaukums ir „RANDOM”, tiks demonstrēti mani darbi, kuri tapa 2011.gadā. Galvenais virziens grafika, 3D grafika, fotogrāfijas un šelkogrāfija. 'RANDOM' tulkojumā no angļu valodas nozīmē “izmētāts”, “nejaušs”. Kad es apkopoju visus savus darbus, es sapratu, ka vienīgais, piemērotākais nosaukums manai kolekcijai ir tieši „RANDOM”.

Izstādes veidošanā līdzdarbojās Daugavpils Poļu kultūras centrs, Daugavpils pilsētas domes Jauniešu departaments, kā arī radošā apvienība  “Invisible Culture”. Apvienība ir nodibināta 2012.gada februārī kā nekomerciāla apvienība, kuras galvenais mērķis ir kultūras veicināšana Daugavpilī visdažādākajos izpausmes veidos: izstādes, muzikālie pasākumi, kā arī jauno un talantīgo jauniešu brīvā laika organizēšana. Par pirmo projektu kļuvusi izstāde „RANDOM”, kuras atklāšana notiks Poļu kultūras centra galerijā.”