Trešdien, šā gada 11.aprīlī no plkst.10:30 līdz 14:00 Daugavpils Universitātē (jaunajā korpusā, Parādes ielā 1, Daugavpilī) notiks reģionālais forums "Iespēju Latgale".

Šajā forumā ikviens varēs iepazīties un diskutēt par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas rīcības grupas saņemtajiem un apkopotajiem ierosinājumiem un gūt ieskatu par būtiskākajiem īstenojamo aktivitāšu virzieniem Latgales attīstībai, kas izsakāmi atslēgas vārdos - mobilitāte, sadarbība, resursu pieejamība un iniciatīva.

Forumu radošā gaisotnē vadīs Haralds Burkovskis, un tajā piedalīsies vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs, ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts un labklājības ministre Ilze Viņķele, kā arī Saeimas Eiropas lietu komisijas vadītāja Zanda Kalniņa-Lukaševica.

Ministrs E.Sprūdžs uzsver: „Īpaši vēlos pieminēt atšķirīgo pieeju kādu mēs šoreiz izmantojām, analizējot Latgales reģiona uzņēmējdarbības vidi. Izveidotā rīcības grupa ciešā sadarbībā ar ekspertiem un reģiona pārstāvjiem identificēja ne tikai tieši Latgales reģiona biznesa videi raksturīgākās strukturālās nepilnības, bet arī atbilstošākos valsts atbalsta mehānismus to pārvarēšanai. Šādi risinājumi paver plašākas iespējas meklēt kompleksus risinājumus ilgtspējīgai uzņēmējdarbības vides uzlabošanai un attīstībai visā reģionā kopumā”.

Visiem interesentiem, kuri nevarēs klātienē piedalīties foruma norisē, to būs iespējams vērot interneta tiešraidē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas mājas lapā – www.varam.gov.lv. Tāpat interneta tiešraidi varēs vērot dažādās mobilajās ierīcēs, piemēram, iPhone, iPad u.c.


Informācija pēc http://www.varam.gov.lv