Liela_talka_korki_original

Prieks, ka Jūs arī šogad esat gatavi iesaistīties Lielajā Talkā un padarīt mūsu Latviju vēl tīrāku, skaistāku un sakoptāku! Tikai mums visiem kopā tas var izdoties!

Kā jau zināms – Lielās Talkas diena būs21.aprīlī.

Šogad laikā no 23.marta līdz septembra beigām talkos arī  80 citas pasaules valstis. Ar mums vienā dienā talkos Lietuva, Krievijas (Kaļiņingradas apgabals), Austrija, Spānija, ASV pilsēta Sanfrancisko.

Lielās Talkas tēma šogad ir ūdens.Tāpēc lūdzam padomāt par talkošanas vietām pie ūdenstilpēm ( ezeri, upes, strauti, dīķi u.c.). Organizēt  atkritumu vākšanu Daugavpils pilsētā nodrošinās Lielās Talkas koordinatore Inese Antoševska.

Pieteikties Lielajai Talkaivar aizpildot PIETEIKUMU dalībaiwww.daugavpils.lvun pārsūtot Lielās Talkas koordinatorei uz e-pastu: inese_bezane@inbox.lv. Pieteikumā jānorāda vārds, uzvārds vai organizācijas nosaukums, vēlamā talkošanas vieta, talkotāju skaits un atbildīgās personas telefons, lai sazinātos un saņemtu maisus.

Maisi arī šogad būš plānoti dzelteni un dzeltenzaļi, bet lielāka tilpuma. Saņemt tos varēs Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādē Komunālās saimniecības pārvaldē Daugavpilī, Imantas ielā 35A, 8.kabinetā.

Tāpat ir paredzēta liela Vides izglītojoša kampaņa – gan televīzijā, gan Vides reklāmās. Aicināsim iedzīvotājus domāt par vidi un tās tīrību.

Lai mums izdodas padarīt mūsu pilsētu tīru un skaistu!

Lielās Talkas koordinatore Inese Antoševska.