Galda_sp%c4%93les_original

14. oktobrī Daugavpils Jauniešu iniciatīvu centrā, biedrība „IIC DINO”  organizēja stratēģisku galda spēli ”Room 25”, kura notika projekta "Attīstošo spēļu klubs" ietvaros.  Spēles dalībnieki izspēlēja visas spēles variācijas. Sākumā dalībnieki visi kopā mēģināja atbrīvoties no slazdiem, un izrauties no bīstamās vietas. Bet pēc tam dalījās komandās un spēlēja viens pret otru.

 

28.oktobrī, plkst. 16:00 Jauniešu iniciatīvu centrā (Raiņa ielā 69) notiks nākošā stratēģiskā galda spēle “Warhammer Underworlds”.

Warhammer Underworlds (WU) ir galda spēle diviem vai četriem spēlētājiem, kuri izvēlas komandu no detalizētām  miniatūrām.  WU ir līdzīga šaha spēlei, bet ar lielāku figūru un spēles laukumu variāciju.

Šajā spēlē jūsu vienība piedalās izmisīgā cīņā (prāta, stratēģijas, loģiskas spēles gaitas noteikšanā), kas notiek dažādos spēles laukumos. Jūsu panākumi tiek mērīti slavas punktos, kurus var saņemt par uzdevumu izpildīšanu un pretinieku uzvarēšanu. Tas, kurš spēles beigās ir ieguvis visvairāk punktu kļūst par uzvarētāju!

 

“Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS).

 

Informāciju sagatavoja:

Biedrība “IIC DINO”