Konference "Jaunietis'21 – izaicinājums pieņemts!". Pieteikšanās līdz 1.decembrim

3dec_konference-1024x536_original

Šā gada 3. decembrī norisināsies tiešsaistes konference "Jaunietis'21 – izaicinājums pieņemts", kas tiks pārraidīta no 2020. gada Latvijas Jauniešu galvaspilsētas Ventspils.

Konferences ietvaros tiks nodrošināti gan jaunatnes jomas ekspertu ziņojumi par darba ar jaunatni aktuālām tēmām, gan paneļdiskusija un iespēja līdzdarboties darba grupās. Konferencē paredzēta plenārsēde, kurā ar ziņojumiem par jaunatnes politikas plānošanas dokumentu 2021. – 2027. gadam, par darba ar jaunatni izmaiņām pēc Administratīvi teritoriālās reformas 2021. gadā, kā arī par digitālo darbu ar jaunatni un citiem izaicinājumiem ziņos Izglītības un zinātnes ministrijas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Ventspils Digitālā centra un Ventspils Augstskolas pārstāvji. Savukārt paneļdiskusijā darbā ar jaunatni iesaistītie eksperti diskutēs par jauniešu pilsonisko līdzdalību.

Konferences otrajā daļā dalībniekiem būs iespēja aktīvi līdzdarboties un sniegt priekšlikumus četrās tematiskās darba grupās. Priekšlikumus paredzēts izmantot, izstrādājot jaunatnes politikas plānošanas dokumenta īstenošanas plānu, tostarp Jaunatnes valsts programmu. Darba grupu tēmas saistītas ar darba ar jaunatni sistēmas attīstību, digitālā un mobilā darba ar jaunatni sistēmu, pilsonisko līdzdalību un mentālo veselību.

Konferencē dalībai aicināti jaunatnes darbinieki, jaunatnes lietu speciālisti, jauniešu līderi, darbā ar jaunatni iesaistīto nevalstisko organizāciju, valsts un pašvaldību institūciju pārstāvji un citi interesenti.

Pieteikšanās aktīvai līdzdalībai konferencē norisinās līdz 1. decembrim, aizpildot veidlapu: http://bit.ly/jaunietis21. Ar detalizētāku konferences programmu iespējams iepazīties: http://jauniesi.ventspils.lv/?p=12065&fbclid=IwAR2ZKZzEg-5_KVF_ba3vWxyL14Ky6fx22mcgihDITklzh9mBCsmxy18F5z0

Konferenci organizē Ventspils Jauniešu māja sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju Jaunatnes politikas valsts programmas ietvaros un Ventspils pilsētas pašvaldību.

Aktuālai informācijai par pasākumu sekot līdzi aicinām arī pasākuma Facebook vietnē.