Bērnu nometnes

Turpinās reģistrācija uz vasaras nometnēm bērniem un jauniešiem no daudzbērnu ģimenēm

Nometne_vasaras_piedz%c4%abvojums_7_original

Jaunatnes nodaļa atgādina, ka elektroniskā reģistrācija uz vasaras nometnēm bērniem un jauniešiem no daudzbērnu ģimenēm ir sākusies 2020.gada 21.martā Jaunatnes nodaļas mājaslapā www.jaunatne.daugavpils.lv sadaļā „Nometnes” un turpināsies līdz 27.martam (ieskaitot).

 

Ar nometņu sarakstiem un to programmām var iepazīties mājaslapā https://jaunatne.daugavpils.lv/lv/departaments/nometnes_registracija

Šajā gadā bērniem un jauniešiem no daudzbērnu ģimenēm, reģistrējoties uz vasaras nometnēm, tiks piešķirta prioritāte. Katrā no 19 nometnēm viņiem tiks rezervētas 7 vietas.

 

Pirms reģistrācijas, lūdzam, pievērsiet uzmanību, ka uz nometnes pirmo dienu ir jābūt atbilstošam vecumam, kurš noteikts konkrētajā nometnē (citādi pieteikums tiks noraidīts). Pieteikums jāaizpilda valsts valodā, pareizi norādot bērna vai jaunieša vārdu, uzvārdu, personas kodu, kā arī viena vecāka vai aizbildņa vārdu, uzvārdu, personas kodu, dzīves vietas adresi, saziņas telefona numuru un e-pasta adresi.

 

Izvēlēties var līdz 3 nometnēm katrā vasaras mēnesī, bet rezultātā tiksiet tikai vienā no izvēlētajām nometnēm – kur būs pieejamas brīvas vietas. Izvēlieties nometni pēc prioritātes!

 

Lai tiktu konkrētā nometnē – atzīmēt tikai vienu nometni!

 

Karantīnas laikā Jaunatnes nodaļa apmeklētājus klātienē nepieņem!

 

Papildu informācija:

Linda Freiberga

27011706