Starptautiskais breika deju festivāls “Skill Deal” Daugavpilī

Poster_event3_original

2019.gada 5.-6.oktobrī klubā “One More Club” notiks Starptautiskais breika deju festivāls „Skill Deal”, kuru organizē Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļa kopā ar biedrību „FACTORY KINGZ”

Turnīrs norisināsies starp bērniem, junioriem un profesionāļiem, sapulcējot stiprākos dejotājus no Beļģijas, Polijas, Zviedrijas, Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Ungārijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas.

5.oktobrī plkst. 13.00 sāksies dalībnieku atlase, kurā breika dejotāji sacentīsies par dalību finālā. Aicinām visus interesentus novērot augstākā līmeņa breika deju batlus sistēmā “2 pret 2”, kā arī “1 pret 1”.

Starptautiskā breika deju festivāla „Skill Deal” fināls notiks 6.oktobrī no plkst. 14.00 līdz 18.00 ar pasaules mēroga zvaigznēm un vairāk nekā 100 dalībniekiem! 

 

Uzvarētājus noteiks profesionālā žūrija:

Samuel Revel (bboy Sambo) no Beļģijas. Divkārtējo pasaules čempionu junioru komandas “Battle Droids” treneris.

Gyorgy Hee (bboy Gombi) no Ungārijas. Vecāko dejotāju pārstāvis, leģenda, 1999.gada pasaules čempions breikā.

Dainis Jackevičs (bboy Bura-Deny) no Latvijas. Vietējais dejotājs, dzimis Daugavpilī, stiprākais Baltijas dejotājs mūsdienās.

 

Turnīrā ieradīsies arī divkārtējo pasaules čempionu (2016, 2018) junioru komandas “Battle Droids” pārstāvji no Beļgijas – Cis un Anthony.

Starptautiskais breika deju festivāls ir iespēja popularizēt breika dejas un hip-hopa kultūru Daugavpils jauniešiem, kā arī jauniešiem breika dejotājiem attīstīt savas dejot prasmes.

 

Pasaules līmeņa breiks atkal ieradies Daugavpilī!

Ieeja brīva!

 

Publicitātes nolūkos pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana.

 

Papildu informācija:

Andžejs Začiņajevs – 26874836

Artūrs Popovs - 26075318