Job-search-remotive-home_original

Daugavpils pilsētas domes aicina darbā jaunatnes lietu speciālistu

(Jaunatnes nodaļas Jauniešu neformālās izglītības centrā)

Prasības pretendentiem:

  • Augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība (izglītība mākslas menedžmenta jomā tiks uzskatīta par priekšrocību);
  • Jaunatnes lietu speciālista izglītība vai kursi;
  • Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī (C līmeņa 1.pakāpe);
  • Augsta atbildības sajūta, analītiskās spējas, labas komunikācijas prasmes, prasme vadīt un organizēt savu darbu, spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus;
  • Precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • Prasme argumentēt savu viedokli un pieņemt lēmumus;
  • Spējas strādāt paaugstinātas intensitātes un psiholoģiskās slodzes apstākļos;
  • Zināšanas un iemaņas administratīvajā darbā;
  • Zināšanas par normatīvajiem aktiem, kas saistīti ar amata pienākumu izpildi;
  • Lietvedības pārzināšana;
  • Prasmes darbā ar biroja tehniku un standarta programmatūru.

Pamatpienākumi:

  • Organizēt jaunatnes biedrību darbību un aktivitātes Jauniešu neformālās izglītības centrā.
  • Organizēt pasākumus jaunatnei saskaņā ar valsts un pašvaldību izvirzītajām prioritātēm jaunatnes politikas jomā;
  • Īstenot darbu ar jaunatni pašvaldībā, sadarbojoties ar jaunatnes organizācijām un jaunatnes iniciatīvu grupām;
  • Nodrošināt savlaicīgu informācijas par Jauniešu neformālās izglītības centra aktivitātēm izplatīšanu masu informācijas līdzekļos, interneta portālos;
  • Aprēķināt un piesaistīt finanšu līdzekļus, kas nepieciešami Jauniešu neformālās izglītības centra un organizāciju aktivitāšu norisei;
  • Izstrādāt priekšlikumus Jauniešu neformālās izglītības centra un organizāciju attīstībai;
  • Motivēt jauniešus un organizācijas iesaistīties pasākumu, projektu un programmu izstrādē, īstenošanā, izvērtēšanā un pilnveidošanā;
  • Sagatavot prezentācijas materiālus un prezentēt tos, argumentējot savu viedokli, priekšlikumus un ieteikumus;
  • Veikt un risināt saimnieciskos jautājumus, kas saistīti ar Jauniešu neformālās izglītības centru.

Darba alga EUR 640.00

Pieteikumu, CV, motivācijas vēstuli, rekomendācijas (ja tādas ir), izglītību un darba pieredzi apliecinošo dokumentu kopijas, valsts valodas zināšanu apliecinoša dokumenta kopiju (ja izglītība nav iegūta valsts valodā) līdz 2019.gada 13.martam  nosūtīt uz e-pasta adresi:info@daugavpils.lv norādot izvēlēto vakanci vai iesniegt personīgi slēgtā aploksnē Daugavpils pilsētas domē, Krišjāņa Valdemāra ielā 1, Daugavpilī, 1.stāvā, Informācijas birojā, darba laikā; uz aploksnes jābūt norādei „jaunatnes lietu speciālista amatam”,kā arī pretendenta vārdam, uzvārdam, adresei un tālruņa numuram.

Tālrunis uzziņām 20231327.