Džeza koncerts „Ziemassvētku impresijas”

Afisz_nov_2018_original

Daugavpils Marka Rotko mākslas centra koncertzālē (Mihaila iela 3)

5. decembrī plkst. 18.00

IvaraBrīnuma Trio.

Ivara Brīnuma trio ir jauns muzikāls projekts, kurā satikušies trīs jauni un talantīgi mūziķi. VijolnieksIvars Brīnumsun kontrabasistsViktors Stankevičsir pabeiguši Latvijas Mūzikas akadēmijas maģistratūru un šobrīd strādā kamerorķestrī “Sinfonietta Rīga”. Paralēli šim darbam viņi ir pieprasīti dažādos akadēmiskās mūzikas projektos Latvijā un ārpus tās. PianistsArtjoms Sarviarī ir Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza nodaļas absolvents un viens no talantīgākajiem jaunajiem džeza pianistiem.

Trio repertuārā ir džeza un tango mūzika, turklāt ansamblis cenšas izcelt un parādīt dažādu pasaulē slavenu mūziķu un komponistu skaņdarbus. Vērts arī atzīmēt, ka, akadēmiskiem mūziķiem satiekoties ar džeza mūziķi, spēlējot vienā ansamblī, veidojas savdabīgā muzikālā sajūtu noskaņa.
 

Koncertu vada žurnālists un radio diktors Raitis Zapackis. Raitis nodarbojas ar ļoti daudz un dažādām lietām. Tās visas savā dzīvē viņš ir izvēlējies darīt pats un tās ir lietas un nodarbes, ko viņam patīk darīt – darbs televīzijā, jau vairāk kā 20 gadus, darbs radio 17 gadus, koncertu vadīšana, reklāmu ierunāšana, dziedāšana, būšana uz skatuves. Tas arī ir viens no Raita aicinājumiem. Un kā pats Raitis saka: “Man tas patīk nevis tāpēc, ka var iegūt publikas atzinību vai novērtējumu, bet tāpēc, ka ir prieks dot un iepriecināt, kā arī ļaut cilvēkiem justies labāk.”

 

Daugavpils Poļu kultūras centrs aicina uz bezmaksas džeza koncertu visius mūzikas cienītājus. Koncerts notiks 5.decembrī plkst. 18.00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centra koncertzālē (Mihaila iela 3)