Aicinām kopā organizēt svētkus Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā!

Img_4675_original

Aktīva atpūta mūsdienās ir ļoti svarīga, jo ir vērojama tendence uz mazkustīgu dzīvesveidu, it īpaši bērnu un jauniešu vidū, tāpēc Daugavpils pilsētas domes Sporta un jaunatnes departamenta Jaunatnes nodaļa organizē 1.jūnijā no plkst. 16.00 līdz 19.00 Daugavpils Centrālajā parkā pasākumu  „Aktīvā atpūta kopā ar ģimeni”.

Pasākuma ideja ir izveidot sacensību garu bērniem un jauniešiem, lai šo dienu pavadītu kopā ar ģimeni un izpildot uzdevumus iegūtu vērtīgas balvas un baudītu muzikāla koncerta priekšnesumus.

Aicinām piedalīties biedrības, iestādes un uzņēmējus pasākuma organizēšanā, lai sniegtu bērniem un jauniešiem prieku un sajūtu, ka šī ir viņu īpašā diena. Jums ir piedāvājums kā iesaistīties un dažādot pasākuma programmu ar interesantām aktivitātēm bērniem un jauniešiem, lai pasākums kļūtu bērniem par enerģisku startu vasarai – sūti pieteikumu!?

 

Organizācijas nosaukums

Iespējamas aktivitātes nosaukums

Īss apraksts

Kontakti

Kas ir nepieciešams aktivitātes organizēšanai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pieteikties dalībai var aizpildot pieteikuma anketu un nosūtot uz e-pasta adresi arturs.popovs@daugavpils.lv vai zvanot pa tālruni 26075318, 654 22309 līdz 2018. gada 26. martam.

 

Jaunatnes nodaļa

26075318


Piesaistītie faili: