Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros, grupa “Piparmētra” aicina uz koncertu 29.maijā plkst. 19:00

Jaunatnes_nedela_afisa_original

Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļas praktikante Amanda Lapa studiju prakses ietvaros, aicina uz live pasākumu, kurš norisināsies 29.maijā, plkst. 19:00. Grupas “Piparmētra” koncertu varēs skatīties “Daugavpils Jaunatne” facebook lapā. Koncerts notiks Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros.

Eiropas Jaunatnes nedēļa ir lieliska izdevība apspriest jauniešiem svarīgus tematus, izplatīt informāciju par ES piedāvātajām iespējām jaunatnes jomā un dalīties ar veiksmes stāstiem. Kādēļ tiek uzskatīts, ka jauniešiem pieder nākotne?  Jo svarīgi ir izveidot telpu, kur mēs- jaunieši varam izteikt savas domas un uzzināt par jaunām iespējām un veidiem, kā sniegt jēgpilnu ieguldījumu sabiedrības dzīvē. Kā nekā - tava nākotne ir tavās rokās. Tādēļ arī meitenes no grupas “Piparmētra” ir iesaistījušās un atbalstījušas šo ideoloģiju, un vēlas to sniegt saviem klausītājiem un Daugavpils pilsētas jauniešiem.

Meitenes no grupas - Amanda Lapa un Jana Dudare, izpildīs savas oriģināldziesmas kā arī kaverversijas, kas tika izpildītas sešu grupas pastāvēšanas gadu garumā. Grupai izjūkot, meitenes apņēmās strādāt tālāk un koncertēt akustiskā veidolā. Kā arī tiek turpināts strādāt pie jaunu dziesmu radīšanas, kas vaiņagojies ar nesen izlaisto dziesmu “Kreisajā Krastā”. “Ir ļoti žēl, ka vēl joprojām nevaram spēlēt dzīvajā, jau ir pavisam aizmirsies kā tas ir, tāpēc jāpriecājas par katru mazo izdevību kaut kur uzspēlēt, kaut mazliet jāatdzīvina skatuves iemaņas”, komentē Amanda Lapa.

Sagatavoja:

Jaunatnes nodaļa

654 22300